Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centra aktivitātes

Janvāra mēnesis Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrā ir bijis notikumiem bagāts. Pievēršam uzmanību, ka ir mainīts centra darba laiks.Šajā mēnesī JIC var lepoties ar padarīto. Esam izveidojuši savu “Gada grāmatu 2017”. Kurā jaunieši dalījās ar savām pārdomām, sajūtām par aizvadīto gadu centriņā. Esam iemīļojuši ne tikai aizraujošās kino pēcpusdienas, bet arī erudīcijas spēles. Kurām, rīkojam arī čempionātus.  Tādēļ aicinām, ikvienu, nākt un aktīvi piedalīties ar Mums!

Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centra lepnums ir jaunā virtuve. Kurā ir ceptas gardas jo gardas piparkūkas, pīrādziņi. Šeit jauniešiem ir iespēja demonstrēt savas kulinārijas prasmes.  Kā arī aicinām Viesītes novada seniorus dienas pirmajā pusē izmantot mājīgās centriņa telpas un virtuvīti, savām aktivitātēm.

Februāra mēnesī JIC būs dažādas aktivitātes. Viena no galvenajām aktivitātēm, gatavošanās “Svētā Valentīna “dienai. Kurā, jaunieši gatavos īpašo Sirsniņpastkasti., kurā varēs atstāt labo vārdu vēstulīti. Protams, rosīsimies arī pa virtuvi, gatavosim gardumus saviem vēderiem. Mācīsimies pagatavot arī kaut ko jaunu.  Pēc kārtīgas pastrādāšanas būs arī visiem tik iemīļotās kino filmas.

Sekot informācijai varat : Viesite.lv, facebook.com mājas lapā : “Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrs”.

Viesītes novada Māmiņu klubs saka, Lielu Paldies Mārai Juškevičai, par sagādātajām dāvaniņām novada mazajām Sirsniņām.

Par Māmiņu kluba aktivitātēm varat sekot, facebook.com grupā : Viesītes novada Māmiņu klubs.

Viesītes JIC jaunatnes darbiniece, Viesītes novada Māmiņu kluba iniciatore K. Matuka

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other