Viesosies bērnu rakstniece Evija Gulbe

9.februārī plkst. 10:00 Viesītes kultūras pils Kino un konferenču zālē aicinām uz tikšanos mazos lasītājus – pie mums viesosies bērnu rakstniece Evija Gulbe.

Rakstniecei šobrīd jau iznākušas 7 grāmatas. Vispopulārākās no tām ir grāmatiņas par bērnu iemīļotajiem varoņiem – žurkulēniem Koko un Riko. Viņu piedzīvojumi atainoti jau 3 grāmatās. Pirmā no šīm grāmatiņām – “Koko un Riko” iznākusi 2011. gadā. Šis darbs uzvarēja konkursā “Zvaigznes grāmata. Latviešu oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem”. Lai arī sākotnēji pasaciņas par žurkulēniem stāstītas meitām un apkopotas grāmatiņā, tās ļoti iepatikušās arī citiem Latvijas bērniem, kas gaida aizvien jaunus Koko un Riko piedzīvojumus. Tā nu 2016. gadā iznākusi grāmata “Koko un Riko jaunie piedzīvojumi”, bet 2017. gadā – “Koko un Riko uzvedas kā eņģelīši”.

Vēl rakstniecei 2013. gadā sērijā “Pirmā lasāmgrāmata” izdota grāmatiņa “Dzejolēni” un gadu vēlāk “Ece-bece-Ābece: satiec burtus dzejoļos”. 2015. gadā pie lasītājiem un klausītājiem ceļu uzsāka divas grāmatas – “Bizbizmāsiņa” un “Lilallā un viņas pigoriņi”.

Mīļi gaidīsim uz tikšanos ar rakstnieci visus mazos un arī lielos interesentus! Ieeja uz pasākumu – bezmaksas.

Kontaktinformācija bibliotēkā: 65245173

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other