Apstiprināts projekts „Kvalitatīva jaunatnes darba kompetences”

Viesītes novada pašvaldība ir saņēmusi Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras 2017.gada 5. decembra lēmumu Nr. 2-5/653 „Par projekta „Kvalitatīva jaunatnes darba kompetences” pieteikuma apstiprināšanu”. Projekta kopējais finansējuma apmērs ir 28 610 Eur.

Tas ir Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekts, kurš tiks īstenots nākamā gada pirmajā pusē. Šis projekts dos iespēju 35 vietējā līmeņa jaunatnes darbiniekiem no 8 partnervalstīm- Latvijas, Lietuvas, Polijas, Norvēģijas, Slovēnijas, Itālijas, Rumānijas un Turcijas- attīstīt svarīgākās jaunatnes darba kompetences, kuras ir noteiktas Eiropas portfolio jaunatnes vadītājiem un speciālistiem darbā ar jaunatni.

Apmācību kursa laikā jaunatnes darbiniekiem būs iespēja labāk izprast sava darba funkcijas, apgūt tehnikas kā labāk tikt galā ar ikdienas jaunatnes darba aktivitātēm un ar jauniešu krīzes situācijām, kā piemēram, depresiju, pašnāvībām vai to mēģinājumiem, dzimumu un seksualitātes jautājumiem- tēmām, par kurām jaunietis var baidīties runāt ar vienaudžiem vai arī vienaudži var sniegt kļūdainus padomus, kas balstīti mītos vai stereotipos. Apmācību kurss palīdzēs tā dalībniekiem iegūt nepieciešamās kompetences, lai veiksmīgi vadītu jaunatnes darba aktivitātes vietējā līmenī, pilnveidos dalībnieku personīgo attīstību, viņu darba kvalitāti un nodarbinātības iespējas Eiropas darba tirgū un ārpus tā, kā arī uzlabos dalībnieku komunikācijas spējas, darbu svešvalodā un ļaus apmainīties ar pieredzi par jaunatnes darba izaicinājumiem katrā no partnervalstīm.

Jaunatnes lietu un sabiedrisko att. spec. Austra Niķe

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other