Balle ābolu audzētājiem

Kas gan var būt skaistāks par ziedošu ābeļu dārziem pavasaros un, no augļu smaguma līkstošiem zariem rudeņos! Bet, lai šis skaistums nepazustu, neieaugtu krūmos un nezālēs, ir vajadzīgi cilvēki, kuri kopj un rūpējas par šiem brīnišķīgajiem augļu kokiem, kuri šim darbam atdod sirdi, dvēseli un savas zināšanas.Lietū, vējā, pavasara salnās un rudens vētrās šie cilvēki uztraucas par sava darba rezultātiem un arī par peļņu. Tāpēc, pēc labi padarīta darba, ļaudis svin svētkus. Tādi svētki tika rīkoti Lones kultūras namā 1.decembrī – nu jau par tradīciju kļuvusī – ikgadējā “Abolu balle”.
Šogad pasākumā piedalījās “Poceru”,”Rutku”, “Zīlanu” saimniecību vadītāji ar saviem strādniekiem. Tika sveikti un sumināti gan šo saimniecību vadītāji, gan labākie darbu darītāji. Ceļojošo balvu “Zelta Ābele”, kas šogad tiek pasniegta pirmo reizi, ieguva “Zīlānu” ābolaudzētāji.
Bagātīgi klātos galdus greznoja sārtvaidži āboli, čaklās kulināres dižojās ar garšīgām tortēm, bet par mūziku un jautrību gādāja Pēteris Draņevičs un Aleksandrs Gors.
Jauks atpūtas pasākums pēc grūtas darba sezonas, kurā varēja rast spēkus un iedvesmu jaunajam darba cēlienam.

Paldies pasākuma organizētājiem, atbalstītājiem un visiem, kuri tajā piedalījās.

Inta un Aina

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other