Aizvadīts Labdarības festivāls „Dvēseles elpa 2017”


19. novembrī kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notika IV ikgadējais Labdarības festivāls “Dvēseles Elpa”. Tradicionāli šis festivāls notiek novembrī un ir pieskaņots starptautiskajai cistiskās fibrozes dienai.

Festivāls “Dvēseles Elpa” apvieno lielu skaitu Latvijas radošo cilvēku un, ir sirds siltuma un atsaucības simbols. Šī festivāla mērķis – sabiedrības informēšana par ģenētisku saslimšanu – cistisko fibrozi ( kura ir reta iedzimta saslimšana), kā arī  līdzekļu piesaistīšana svētku dāvanām pacientiem ar šo diagnozi, jo šīs slimības dēļ, viņi  svētkus nevar  svinēt kopā.

Īsta mīlestība un neizmērojama pacietība nepieciešama vecākiem, kuru ikdiena paiet, cīnoties par sava bērna veselību, lai uzturētu tas laba stāvoklī. Daudzi bērni ar cistisko fibrozi, kuri ir līdz sākumskolas vecumam, neapmeklē bērnudārzus savas sliktās veselības dēļ. Tāpēc šie bērni nepiedalās Ziemassvētku pasākumos, bet katrs tic brīnumiem un gaida, kad tie piepildīsies.

Visas dienas garumā: Dienas koncertā no plk. 12:00 līdz plk. 16:00 un Gala koncertā no plk. 17:00 līdz plk.19:00 piedalījās dažādu žanru un paaudžu deju kolektīvi, mūzikas kolektīvi un solisti no visas Latvijas, kā arī burbuļšova un cirka burvju mākslinieki. Dienas koncerta laikā tika organizētas Radošās darbnīcas un strādāja foto stūrītis.

Organizētājiem “Alegria Event Center” & “Janin Studio” & Latvijas Cistiskās fibrozes biedrībai jau ceturto gadu Labdarības festivāla laikā “Dvēseles Elpa” izdevās apvienot un saņemt atbalstu no daudziem talantīgiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri atnesa daļiņu sava siltuma un piedalījās šajā labdarības kustībā, lai kopīgi, visas dienas garumā, baudītu koncerta prieku.

Lai atceroties spilgtākos pagājušo gadu Labdarības festivāla “Dvēseles Elpa” notikumus, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” foajē 2. Stāvā, bija iespēja noskatīties filmas un aplūkot izstādi, kur, pateicoties organizatoru un dalībnieku atsaucībai un ieguldītajam darbam, bija redzams bērnu patiesais prieks, saņemot sapņotās dāvanas.

Pateicoties festivālam „Dvēseles elpa”, ar cistisko fibrozi slimiem bērniem šogad tiek saziedoti 2722,91 Eiro. Tas izdevās pateicoties tam, kā apvienojas un pasākumam atbalstu sniedza daudzi cilvēki: gan lieli un mazi mākslinieki, gan radošie meistari, kas uzstājas koncerta. Gan tāpēc, kā savu brīvdienu šeit pavadīja fotogrāfi un video operatori, kā arī Ziemeļblāzmas kultūras pils tehniskie darbinieki, bez kuru līdzdalības koncerts nebūtu iespējams.

Bet tas nenotiktu, ja nebūtu patiesi skaistas un iedvesmojošas  vietas, kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. Un, par šo dāvanu Biedrība pateicas, tā direktorei Initai Andžānei.

Paldies, par atbalstu Viesītes novada pašvaldībai un Viesītes vidusskolas audzēknēm: Sindijai Bantauskai, Evelīnai Bantauskai, Diānai Beļavskai, Elīnai Rijniecei,  Eivai Kristai Dronkai, Daigai Buceniecei, Annijai Liepiņai, Inai Lodziņai, Elīnai Liepiņai, Veronikai Geroimovai un  Ievai Milaknei  kuras šogad jau trešo gadu piedalījās Labdarības festivālā un bez kuru darba un atsaucīguma koncerta aizkulišu dzīve nebūtu tik raita! Kā arī paldies par šo jauniešu organizēšanu skolotājai Sarmītei Ratiņai un Ligitai Liepiņai!

Paldies, par sniegto atbalstu IK “ARRIVAL”, uzņēmuma vadītājai Antrai Tomsonei, kura parūpējās par šī pasākuma brīvprātīgo ēdināšanu, kā arī biedrības biedriem: Jevgēnijai Grāvelei, Sniedzei Zaļakmenei, Rutai Mašinskai un Voldemāram Beļinskim par paveikto darbu gatavojoties festivālam un tā laikā!

>Novēlu visiem, lai ikdienā izdodas rast miera sajūtu, būt vienotiem un stipriem, lai pozitīvās emocijas dod spēku pārvarēt jebkuras dzīves grūtības!

Latvijas cistiskās fibrozes biedrības valdes priekšsēdētāja,

Labdarības festivāla „Dvēseles elpa” veidotāja A. Beļinska

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other