Guntara Rača jaunākā dzejoļu krājuma “365” 1.daļas prezentācija Viesītē

14.novembra vakarā Viesītes Kultūras pils Tradīciju zālē savu jaunāko dzejoļu krājumu “365” 1.daļa prezentēja mūzikas izdevējs, producents, dziesmu autors un mūziķis Guntars Račs.

Guntars kopā ar saviem kolēģiem Uģi Tirzīti, Andri Alviķi un dziedātāju Katrīnu Binderi visu septembri, oktobri  un novembri apceļo tuvākas un tālākas Latvijas bibliotēkas vērienīgas dzejas dienu bibliotēku turnejas ietvaros. Prezentācijā Guntars lasīja savus dzejoļus un kopā ar mūziķiem izdziedāja skaistākās dziesmas, kuru pamatā ir G. Rača dzeja.

Guntars Račs: “Viss sākās ar nevainīgu jaungada apņemšanos katru dienu sarakstīt vismaz vienu dzejoli un to publicēt savā Facebook profilā. Man pat prātā neienāca, ka tas daudziem būs tik vajadzīgi un tik nozīmīgi, jo ik vakaru dzejolīši saņem simtiem un dažreiz pat tūkstošiem “patīk”, bet ar dažiem dzejoļiem mani sekotāji ir dalījušies vairāk nekā 12 000 reižu. Ik dienu saņēmu jautājumus par to, kad šie darbi iznāks grāmatā. Un tā kā es šo savu apņemšanos būšu piepildījis tikai šī gada 31. decembra vakarā, nolēmu izdot grāmatu divās daļās un pirmajā ir atrodami 183 pirmā pusgada dzejoļi no 1. janvāra līdz 2. jūlijam. Izrādās, katrs lasītājs meklē savu unikālo datumu, un tie, kuri dzimuši pēc 2. jūlija, jau prasa, kad iznāks grāmatas otrā daļa! Tas notiks nākamā gada februārī, jo tā vēl tikai top. Katru dienu!”

Katram dzejolim ir atzīmēts tā sarakstīšanas datums. Grāmata ir iesieta cietajos vākos ar papilis apvāku un grāmatzīmi. Dizainu veidojis māklsinieks Guntars Ošenieks un pats grāmatas autors.

Jaunatnes lietu un sabiedrisko att. spec. Austra Niķe

 

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other