Viesītes sadraudzības pilsēta Čeladža atklāj renovēto domes ēku

20.oktobrī Viesītes novada sadraudzības pilsēta Čeladža (Polija) ar vērienīgu pasākumu atklāja renovēto pilsētas domes ēku. Šajā svinīgajā brīdī aicinātas piedalīties bija arī sadraudzības pilsētas- Viesīte, Auby (Francija) un Varpalota (Ungārija).

Viesītes novada pašvaldību šajā vizītē pārstāvēja deputāts Anatolijs Kvitkovs un Jaunatnes lietu speciāliste Austra Niķe.

Čeladžas renovētās domes atklāšanas pasākums iesākās ārā, domes ēkas priekšā, kur uz izveidotas skatuves notika modes skate. Tās sākumā savus jaunākos darbus izrādīja Čeladžas dizaina skolas audzēknes, savukārt turpinājumā uz mēles kāpa Čeladžas pašvaldības darbinieki. Par godu renovētajai domes ēkai pašvaldības darbiniekiem bija uzšūti jauni biroja tērpi. Par stilu un modeli bija parūpējies modes dizainers, kurš katram piemeklēja piemērotāko un atbilstošāko tērpu. Jauns biroja tērps bija tapis pat Čeladžas domes apkopējai, kura ar lepnumu to demonstrēja modes skatē. Darbinieku acīs bija redzams neliels uztraukums par lielo izgājienu, bet pāri visam lepnums par savu pilsētu un renovēto domes ēku. Modes skates noslēgumā, skanot Rokija filmas motīva dziesmai, darbiniekiem uz skatuves pievienojās Čeladžas pilsētas mērs Zbigniew Szaleniec un abas vicemēres- arī jaunos tērpos. Pasākuma turpinājumā sekoja vīriešu akapella grupas uzstāšanās, lāzeršovs, kurš attainoja pilsētas vēsturi cauri gadsimtiem un līdz pat mūsdienām, bet finālā sekoja grandiozs salūts un renovētās domes ēkas atklāšanas lentes pārgriešanas ceremonija. Pēc tās visi pilsētas iedzīvotāji un viesi bija aicināti doties ekskursijā pa domes ēku gidu- pašvaldības darbinieku pavadībā.

Viesītes novada pašvaldība šajā svētku reizē savai sadraudzības pilsētai Čeladžai uzdāvināja Latvijā ražotu ozolkoka sienas pulksteni, kurā bija iegravēti abu pilsētu ģērboņi.

Čeladžas domes ēka ir pilnībā renovēta gan no ārpuses, gan iekšpuses- iekārtotas divas moderni aprīkotas konferenču zāles, domes sēžu telpa, pirmajā stāvā ierīkots informācijas punkts un telpas klientu apkalpošanai.

Kopumā bijām patīkami pārsteigti, gan par oriģinālo domes ēkas atvēršanas svētku pasākumu, gan pašvaldības darbinieku drosmi un saliedētību, uzņemoties kāpt uz mēles ļaužu pārpildītā pilsētas laukumā un ekskuriju vadīšanu visiem jaunās ēkas viesiem.

Viesītes novada pašvaldības

Jaunatnes lietu un sabiedrisko att.spec. Austra Niķe

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other