Lustīgā pirmskolas ballīte kopā ar Karali Juliānu

29.augustā Lones Tautas namā norisinājās „Lustīga pirmskolas ballīte kopā ar Karali Juliānu”, kurā tika svinēts jaunā mācību gada sākums, kā arī jautrā noskaņā tika pavadīta vasara. Sagaidīt jauno skolas gadu bija ieradušies bērni no Lones, Neretas un Viesītes.

Īpašs šis pasākums bija sešiem pirmklasniekiem, kuri  1. septembrī pirmo reizi uzsāks skolas gaitas. Mazie skolnieki pirmo zvanu  dzirdēs Neretas vidusskolā un Viesītes vidusskolā. Pasākumā pirmklasnieki tika sumināti ar krāšņām  un izzinošām dāvanām, kā arī bērni deva svinīgu zvērestu, apsolot godprātīgi un apzinīgi pildīt skolnieka pienākumus.

Pasākuma pirmajā daļā bērnus sagaidīja skolotāja, kura ar dažādiem atjautīgiem uzdevumiem pārbaudīja bērnu sagatavotību skolas gaitām. Noritēja spraiga zināšanu cīņa, kurā katram bija iespēja pierādīt savu zināšanu apjomu, veiklību un attapību.

Pasākuma otrajā daļā skolniekus sveikt ieradās Karalis Juliāns, ar kuru kopā sākās lustīga diskotēka, kā arī  lielā, jautrā fotogrāfēšanās!

Pasākuma laikā bija iespēja baudīt dažādus Lones Tautas nama saimnieces Intas Malcenieces sarūpētos veselīgos našķus, savukārt par jautrību pasākumā parūpējās radošā apvienība „MaSKa”.

mamma Lelde

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other