III Sēlijas novadu Jauniešu diena

Šī gada 18. augustā Jaunjelgavā norisinājās Sēlijas novadu apvienības novadu – Jaunjelgavas, Neretas, Aknīstes, Salas, Ilūkstes, Jēkabpils, Krustpils un Viesītes novada III Sēlijas novadu Jauniešu diena “Dzimis Sēlijā”.

Pasākuma mērķis joprojām palicis nemainīgs – veicināt jauniešu sadarbību starp septiņiem Sēlijas novadiem un Krustpils novadu, organizējot kopīgas pasākumu tradīcijas un sekmējot jauniešu līdzdalību Sēlijas novadu jauniešu organizāciju un skolu pašpārvalžu darbā.

Svētkus atklāja Jaunjelgavas novada izpilddirektors Uldis Albiņš. Jauniešus uzrunāja Viesītes novada pašvaldības priekšsēdētāja vietniece un Sēlijas novadu apvienības Jauniešu padomes “SēJa” priekšsēdētāja Laura Zvirbule un citi Sēlijas novadu vadības pārstāvji. Atklāšanas ceremonijas ietvaros tika izlozētas novads, kurā rīkos jauniešu dienu nākošajā gadā. Un tātad – nākošgad jaunieši pulcēsies Ilūkstes novadā!

Šī gada Jauniešu dienas ietvaros tika aizvadīts arī Jaunjelgavas Ģenerāļu kausa posms strītbolā un jautrajā futbolā. Viesītes novads katrā no pārbaudījumiem attiecīgi ierindojās 3. un 4. vietā. Lepojamies!

Dienas gaitā jauniešiem bija iespēja spēlēt volejbolu, apmeklēt radošās darbnīcas, vērot Jēkabpils novada ielu vingrotāju paraugdemonstrējumus un iedvesmoties ‘sarunu teltī’, tiekoties ar starptautiskajā misijā dienējušu karavīru, ugunsstaigāšanas intruktori Madaru Lazdiņu un Sēlijas, Jaunjelgavas patriotiem Kristīni Kalēju un Eduardu Kalki.

Pasākuma kulminācijā jauniešiem uzstājās grupas “Dzelzs Vilks” un “Catalepsia”.

Paldies Jaunjelgavai par sirsnīgo uzņemšanu un uz tikšanos nākamgad Ilūkstē!

Jaunatnes lietu spec. Austra Niķe

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other