Egīls Arvīds Skrūzmanis no Viesītes vidusskolas piedalījies vasaras programmā ASV

Viesītes vidusskolas skolnieks Egīls Arvīds Skrūzmanis, iegūstot BAFF stipendiju, piedalījās bezmaksas vasaras nometnē ASV “Līderības Akadēmija” no 9.jūlija līdz 4.augustam.

Programmas ietvaros 30 skolnieki no dažādām Baltijas valstu skolām (11 no Latvijas) devās uz ASV, lai attīstītu savas līdera iemaņas, veicinātu interesi par uzņēmējdarbību, tiekoties ar vietējiem uzņēmējiem, uzlabotu angļu valodu, kā arī iepazītu ASV kultūru un tradīcijas. Kā atzīst šī gada programmas dalībnieki: “11. klases beigas ir ideāls laiks, lai brauktu iepazīt sevi, iegūtu jaunus draugus, zināšanas. Šis projekts lieliski liek padomāt par saviem nākotnes plāniem mērķiem un iespēju mainīt pastāvošās lietas, radīt jaunas idejas un projektus”.  Šogad konkursam tika saņemti vairāk kā 1000 pieteikumu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Pieteikties dalībai Līderības Akadēmijā katru gadu tiek aicināti jaunieši no visas Latvijas, kas ir mērķtiecīgi, ar interesi par uzņēmējdarbību un labām sekmēm skolā, kas vēlas atklāt savus talantus un ielikt spēcīgu pamatu karjerai.

ILZE BEMBERE
Regional Coordinator
Baltic-American Freedom Foundation // CIEE
Kr.Valdemara 21, Riga, LV1010
email: ibembere@ciee.org
ph: +37122047799

web: BalticAmericanFreedomFoundation.org

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other