Viesītes pilsētas svētki

5. jūlijā Viesīte svinēja savu 89. dzimšanas dienu. Svētku programma bija pilna dažādības- muzejā “Sēlija” norisinājās dažādas aktivitātes bērniem- gan radošās darbnīcas, gan stafetes, vizināšanās ar zirgiem un velo kartiem. Liels prieks gan lieliem, gan maziem bija par REDRIFT profesionālo radio vadāmo mašīnu trasi. Pārsteigumu sagādāja arī Latvijas ielu vingrotāju biedrība, kas rādīja elpu aizraujošus trikus, spēka un veiklības paraugdemonstrējumus.

Visas dienas garumā sportiskākajiem bija iespēja sevi pierādīt  Viesītes stadionā, kur norisinājās pludmales volejbola sacensības, bet attapīgākos pulcēja velo- foto orientēšanās “Pa Āža takām” un viedspēle “Manas bērnības pilsēta”.

Dienas vidū kultūras cienītājiem bija iespēja baudīt  teātra kluba “Austrumu robeža” komēdiju “Padomi precētiem pāriem”.  Savukārt vakarā, svētku koncertā klausītājus priecēja Gunārs Meijers kopā ar jaukto kori “Viesīte”, akordeonistu trio “Bakardions”, mūsu kaimiņu Juodupes lauku kapella “Jadupela” un  dziedātājas  Kristīnes Prauliņas kvintets “Melns ar baltu satikās”. Koncerta ietvaros tika pasniegts Viesītes Goda pilsoņa apbalvojums ilggadējajam pilsētas mēram Jānim Dimitrijevam; Arkādija Kasinska balva, kuru šogad saņēma Salas vidusskolas 8.klases audzēknis Rodrigo Tučs, kā arī tika pasniegti svētku dienas garumā nopelnītie apbalvojumi sportistiem un aktīvistiem.

Vakarā ballīti iegrieza rock’n’roll grupa “KEKSI”, duets “KARAKUMS”  un Dj Alfons. Svētku kulminācijā pusnaktī bija krāšņs salūts.

Paldies Viesītes Kultūras pilij, muzejam “Sēlija”,  Sēlijas sporta klubam, pārējiem iesaistītajiem svētku organizatoriem un visiem, visiem svētku apmeklētājiem!

Sabiedrisko att. un Jaunatnes lietu speciāliste Austra Niķe

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other