Aizvadīti 2. Viesītes sporta svētki

Šī gada 22.jūlijā rītā, Viesītes stadionā  norisinājās Viesītes sporta svētki. Ar ļoti patīkamiem laika apstākļiem, šo dienu varēja sākt pludmales volejbolisti , strītbola cienītāji, vēlāk jau futbolisti , kā arī visas dienas garumā varēja piedalīties dažādās individuālajās sacensībās, komandu stafetēs.
Pl. 10.00 sākās pludmales volejbols vīriešiem (pieteicās 12 komandas) un sievietēm ( 6 komandas). Pēc stundas paralēli volejbolam sākās strītbols, kur pieteicās 5 komandas. Paralēli komandu sporta spēlēm dalībniekiem  bija iespēja savu veiksmi  izmēģināt četrās komandu stafetēs,šautriņu mešanā, basketbola soda metienos, lodes grūšanā, tāllēkšanā, kā arī “Dāmu stafetē” un “Spēkavīrs”. Arī pašiem mazākajiem sporta svētku dalībniekiem bija sarūpētas stafetes. Pl. 15.00 sākās futbols ( pieteicās 5 komandas septiņu cilvēku sastāvā). Pēc sportiski pavadītās dienas tika apkopoti rezultāti, noskaidroti uzvarētāji un apbalvoti.
Paldies visiem dalībniekiem un sportistiem  par atbalstu sporta svētkos. Jūs esat paši labākiem un veiksmi  Jums turpmākajos turnīros!
Paldies atbalsta komandai: Lienei Maisakai,Inesei Bružai,Laurai Zvirbulei, Sarmītei Stumbiņai, Raivim, Mairim Dzenim, Nilam Rēderam, Edijam Čibulim. Liels, liels Jums visiem paldies, bez Jums šie svētki nebūtu izdevušies! Jānim Kerubinam veiksmīgu un ātrāku atlabšanu pēc traumas.

Uz tikšanos turpmākajos turnīros!
Viesītes sporta klubs

Foto: Mairis Dzenis

Drukāt