MTB Viesītes Mazbānīša Kauss 2017

4. jūnijā Viesītē norisinājās MTB Viesītes Mazbānīša Kauss 2017. Sacensībās finiša līniju šķērsoja 85 dalībnieki. Šādām, vietējā mēroga, sacensībām tas ir liels skaits. Dalībnieki pārstāvēja dažādas velo komandas no daudzām Latvijas pilsētām un mērojās spēkiem trīs dažādas distancēs – Tautas brauciens – 15 km, Maratons – 45km , kā arī Bērnu distancē-0,81 km. Pašiem mazākajiem bija mazais aplītis un lielākajiem bērniem attiecīgi no vecuma grupas 1 vai 2-3 lielie apļi.

Pieteikušies, protams, bija vairāk, no rīta laikapstākļi šķita drūmi lija lietus, kas īpaši neiepriecināja, varbūt šī iemesla dēļ daži braucēji nolēma palikt mājās, bet, nākot tuvāk starta laikam uzspīdēja silta saulīte un diena pagāja skaistā gaisotnē jāpiemetina bez dubļiem trasē;). Papildus vēl Mazā bānīša muzeja teritorijā norisinājās Ģimeņu dienas pasākums, viss pasākums kopumā izvērtās ļoti atraktīvs un jauks.

Pasākums noslēdzās ar ātrāko dalībnieku apbalvošanu distancēs pa vecuma un dzimuma grupām .

Sacensību organizatori Sporta klubs Selonia izsaka pateicību par atbalstu Viesītes novada pašvaldībai. Paldies A/S “Cēsu Alus” par limonādēm LIMPO un Kanes soda pop dzērieniem, Smile light.

Liels paldies mūsu atbalsta komandai par ieguldīto darbu, lai sacensības noritētu raiti un bez starpgadījumiem – dalībnieku reģistratoriem un tiesnešiem Sandrai Grigorjeva, Gintam Stumbiņam, Jolantai Stumbiņai, Alitai Kuzņecovai.  Viesītes kultūras pils direktorei Rajai Vasiļjevai par atbalstu, Sandrai Nikolajevai par medicīnisko palīdzību, Viesītes novada pašvaldības policijas inspektoram Jānim Pučinskim par kārtības nodrošināšanu. Fotogrāfiem Robertam Orupam, Artūram Goldbergam.  Kā arī visiem pārējiem par  tehnisko atbalstu un kopā būšanu.

Drukāt