Viesīte novada 2.Cāļu dienas

Madonas bērnu un jauniešu teātra studija „Pilnpiens” ar prieku vadīja koncertu un organizēja interaktīvu atpūtas programmu gandrīz četru stundu garumā. Teātra studija biežāk dodas viesos, rādot IMPROVIZĀCIJAS TEĀTRA izrādes. Un labi izsmīdina ļaudis ar viņu pašu dotajiem ierosinājumiem. Šoreiz piedāvājums vadīt pasākumu bērniem un jauniešiem šķita kas citādāks un tādēļ jaunieši labprāt piekrita strādāt.

Patiesi pārsteidza tas ,ka Lones tautas nama bērni vieni paši varēja ar kvalitatīviem priekšnesumiem nodrošināt visu koncertu.

Mums pašiem bija interesanti strādāt koncertā ar publiku un savā starpā izaicināt citam citu uz kādu izdarību un piedzīvot skatuves burvību. Mūsu moto ir „Ja vadi pasākumu, tad priecīgi un mīļi!”.To arī centāmies darīt.

Otrajā pasākuma daļā bērni un jaunieši izgāja „Skudras ekstrēmo taku”. Komandās bija jāpaveic 14 uzdevumi un jāpieraksta protokolā rezultāti. Aizrautība un ieinteresētība bija liela un smaids no dalībnieku lūpām un mirdzošās acis zaigoja saulē.

Mēs sakām lielu PALDIES, visiem pasākuma organizatoriem un Intai Malceniecei par iespēju būt Lonē. Un paldies par Intas viesmīlību, dāsnumu un mīļumu. Sadarbosimies !

Teātra studijas vadītāja Inese Zīle

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other