PII „Zīlīte”’ „Ķiparu” grupas audzēkņu izlaidums

  Izlaidums – viens no skaistākajiem notikumiem katra cilvēka dzīvē. Šie svētki ir kā pietura, kurā apstājies absolvents padomā par to, cik garš ceļa posms jau veikts un par to, cik daudz iespēju vēl ir priekšā.

Ar smaržīgiem ziediem vasara nāk,

Tā katru mūs ņem aiz rokas.

No ligzdas putnēni izlidot sāk –

Tiem vēlējums – Labi lai sokas!

           25.maijā PII „Zīlīte”’ „Ķiparu” grupas audzēkņiem, kuri šajā mācību gadā apmeklēja sešgadīgo bērnu apmācību, bija īpaša svētku diena.  11 mūsu lielie bērni teica atvadas bērnudārzam. Šī bija viņu pirmā izlaiduma diena, kurā viņus sveikt bija ieradušies paši tuvākie un mīļākie cilvēki – vecāki, vecvecāki, māsas un brāļi, tuvākie draugi un radi.

       Šī bija neaizmirstama un pārsteigumu pilna, jo ikviens bērns, aizejot no bērnudārza, paņem mazu daļiņu mūsu sirds, ikviens bērns paliek mūsu atmiņās. Sirsnīgs paldies mazo absolventu vecākiem par pateicības vārdiem un laba vēlējumiem, ziediem  un jaunām pasaku grāmatām.

Tava veiksme – esi Tu pats
Savu dienu zeltītā rotā,
Jo uz cerību kāpnēm stāv
dzīve, īsti vēl nedzīvotā.
Tava veiksme – esi Tu pats,
Tiecies augšup, pie zvaigznēm ir droši:
Pat ja atgriezīs zemes gūsts,
Tavi spārni vienmēr būs spoži.

        Veiksmīgas skolas gaitas novēlam visiem nu jau topošajiem skolniekiem: Liānai, Alekam, Evelīnai, Tomasam, abiem Oskariem, Maijai Līvai, Džastinam Danielam, abām Adriānām, Ingum.

Katram pumpuram ir vajadzīgs laiks, saule, gaiss un mitrums, lai uzziedētu un nestu sēklas. Tā arī mēs savas vēlmes ar varu nevaram īstenot. Neatlaidība un sīksta pacietība vainago darbu un palīdz arī mazā dārzā izaudzēt krāšņas rozes. /Zenta Mauriņa/

                                                                   JAUKU, SAULAINU VASARU!!!

  „Ķiparu’ grupas skolotāja Inguna

  Foto – Aleka un Oskara vecāki

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other