Lieldienu svinības Viesītes novadā

Spītējot vēsajam laikam Lieldienu svinības Viesītes novadā bija pasākumiem bagātas. Gan pagastos, gan Viesītes centrā risinājās dažādi svētku pasākumi.

Pašā Lieldienu rīta agrumā Viesītes zaļais tirgus pulcēja ļaudis uz Lieldienu gadatirgu. Vēlāk visi bija mīļi aicināti uz Viesītes Kultūras pils skolēnu dramatiskā pulciņa izrādi „Kas rāso Lieldienas?” un piedalīties dažādās svētku aktivitātēs un atrakcijās. Savukārt, vakarā lustīgākajiem bija iespēja izdejoties grupas „Kontrakts” un DJ House Candy ritmos!

Lieldienu Jampadracis Ritē priecēja sanākušos ar koka puzli „Pūcīti” un lielo puzli ”Liedienu ola”, viltotās olas mešanu spainītī, stafeti “Olu ķērājs”, mīklu minēšanu, kā arī ar jau tradicionālajām gaiļu cīņām, olu ripināšanu un olu modes skati.

Pārsteigumus lieliem un maziem sagādāja arī Oliņ boliņ dienas svinības Elkšņos. Katram mazajam dalībniekam Lieldienu zaķis bija paslēpis pa Lieldienu šokolādes olai Kultūras nama pagalmā. Pirms lielās kaulēšanās un olu ripināšanas tika izrādītas skaistākās šī gada olas un tad tika spēlētas visdažādākās svētku atrakcijas un rotaļas!

Ar saulainiem sveicieniem-

Novada kultūras darbinieki, aktīvisti un Jaunatnes lietu un sabiedrisko att. speciāliste A. Niķe

Foto:

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other