Jaunpils pilī notiks Latvijas talantu vasaras projekts „Satikšanās mūzikā” kopā ar Olgu Rajecku un draugiem

Projekta mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu māksliniecisko aktivitāšu attīstību. Projektā ik gadu pulcējas bērni un jaunieši no visas Latvijas, kuru intereses ir saistītas ar mūziku, teātri, vai deju! Piedalīšanās projektā ikvienam dalībniekam ir solis ceļā uz tālākiem sasniegumiem, tā ir iespēja gūt jaunas zināšanas un pieredzi, iespēja satikties un veidot kontaktus ar labākajiem Latvijas dziedātājiem, dejotājiem, aktieriem, iespēja sadraudzēties ar jauniem draugiem, gūt jaunas emocijas, atpūsties un pavadīt neaizmirstamu nedēļu kopā ar radošo industriju profesionāļiem.

„Satikšanās mūzikā” notiks no 30.07 – 06.08 dziedātājas Olgas Rajeckas vadībā. Dalībniekiem būs iespēja apgūt skatuves pamatus, vokālās nodarbības un meistarklases, mūzikas producēšanu un kompozīciju, aranžēšanu kā arī kustību (horeogrāfiju) un aktiermeistarību. Projektā viesosies Olgas Rajeckas skatuves kolēģi un labi draugi, kas dalīsies zināšanās ar projekta dalībniekiem kā sagatavot un līdz skatītājiem “aiznest” muzikāli un mākslinieciski augsvērtīgu priekšnesumu. Projektā dalībniekiem būs iespēja muzicēt dzīvajā – ar pavadošo sastāvu, tas nozīmē, ka noslēguma koncerts notiks ar Olgas Rajeckas pavadošo mūziķu grupu, kurā spēlē vadošie Latvijas mūziķi, kopā nedēļas garumā tiks veidota jauna koncerprogramma, kad uz skatuves būs iespēja satikties Latvijas jaunajiem izpildītājiem un talantiem – projekta dalībniekiem ar Latvijas šovbiznesa lielajiem grandiem, tas viss būs redzams 6.augustā Jaunpilī, kā atskaite par nedēļā paveikto un piedzīvoto!

Šī ir arī Tava iespēja, izbaudi muzikāli, krāšņu, košu un piepildītu vasaru Jaunpilī ar Olgu un draugiem! Projektā piedalīties ir aicināti visi bērni un jaunieši, neatkarīgi no dzīvestvietas un pieredzes dziedāšanā.

Pieteikšanās līdz 10.jūlijam.
Plašāka informācija un pieteikuma anketa meklējama: www.satiksanas.lv
Tālrunis informācijai +371 29131458
Aicinām pieteikties laicīgi! Vietu skaits ierobežots!

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other