Izglītojošs seminārs – diskusija ”Veselīgs uzturs. Fiziskās aktivitātes” Māmiņu klubā

Šī gada 28. martā Viesītes novada Māmiņu klubā notika izglītojošs Seminārs-diskusija: “Kā Māmiņām sevi uzturēt labā fiziskā formā? Veselīgs uzturs.

Diskusijas laikā mammām bija iespēja pārrunāt par vienu no  svarīgākajiem jautājumiem – kā pareizi atgūt savu fizisko formu pēc dzemdībām: ar pareizi sabalansētu uzturu, fiziskajām aktivitātēm, kuru rezultātā mammas var justies harmonijā ar sevi, un celt savu pašapziņu. Šis jautājums ir ļoti aktuāls katrai jaunajai māmiņai pēc bērniņa piedzimšanas.

Semināru – diskusiju  vadīja   “Profesionālās pilnveides sporta speciāliste” Jolanta Stumbiņa.  Paldies Jolantai par atsaucību!

Paldies visām aktīvajām mammās un viņu pacietīgajiem bēbīšiem, kuras atrada laiku, lai atnāktu un iegūtu jaunas vai papildinātu jau esošās zināšanas par visiem tik aktuālajām tēmām. kas saistīti ar veselīgu uzturu, veselību, fiziskajām aktivitātēm. Aicināti arī visi pārejie vecāki – mammas, tēti, ari vecvecāki, apmeklēt mūsu turpmāk organizētos seminārus, pasākumus, lai kaut mazliet veltītu laiku paši sev. Visiem jaunumiem varat sekot līdzi: www.facebook.com grupā Viesītes novada Māmiņu klubs.

Māmiņu kluba organizatore Kristīne Matačina

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other