Ziedu darināšana Lonē

14.martā pēc pulksten 14.30 Saukas pārvaldes zālē sāk pulcēties klubiņa Hortenzijas sievas, skolēni, jo kopā ar vecmāmiņām ir jādarbojas skolas brīvlaikā, un tā 15.00 ierodas Puķu bodes Olita, Evita un 2,5 mēnešus vecā meitiņa  no Viesītes, sākam nodarbību!

Olita, kuru visas dēvējam par skolotāju -ierāda, pastāsta ko darināsim, kā jādara, sāk rokas stiepties pēc šķērēm, irbulīšiem. Esam nedrošas , bet zinot jau ,ka taps rozes no kreppapīra ,daža sāk dziesmu par rozi, un vairākām, sākas smiekli, sarunas , izbrīna, uzmundrinājums. Radošās darbnīcas vadītāja Olita ir tik diplomātiska, ka viņa nevienam neatļauj sevi noniecināt, uzreiz teic: ”” Paskatieties dabā vai tur visas puķes ir vienādas?’’

Smaids sejā , un atbilde –Nē!

Pirmais zieds ir tik grūts, šķiet neizdevies, jo tapis 1,5 stundā. Evita, mierina viss sākums grūts un bezcerīgs, bet pēc 30 zieda, jau gribas vēl un vēl, tik un tā nebūs divu perfekti vienādu. Tiešām tā bija ,kāds esam ik dienā, tāds zieds man šķita arī katrai izdevās, katra izvēlējās sev tīkamo krāsu, citas saziedējās (jo divu krāsu kreppapīrus izmantoja). Dažas pirmo reizi rokās turēja līmes pistoli.

Iedvesma uzdāvināta, ja nav ko darīt, tad kopā un veidojam dekorāciju telpai, lai pašām prieks! Paldies visām par kopā darbošanos!

Drukāt