Attīstības nodaļa aicina novada uzņēmējus uz informatīvu tikšanos

30. martā plkst. 10:00, Viesītē, Brīvības ielā 10, Viesītes novada Attīstības un plānošanas nodaļa aicina novada uzņēmējus uz informatīvu tikšanos par aktualitātēm uzņēmējdarbības jomā, sadarbības formām un pašvaldības atbalsta iespējām.

Darba kārtība:

10:00 – Viesītes novada domes priekšsēdētāja Jāņa Dimitrijeva uzruna

10:10 – Attīstības nodaļas speciālistu informatīva prezentācija par dalību „Pārnovadu uzņēmēju dienas” Aizkrauklē un „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrādē” noslēguma konferenci.

10:40 – Novada uzņēmēju informatīva prezentācija par dalību izstādēs

10:50 – Jēkabpils Biznesa inkubatora piedāvātās iespējas uzņēmējiem

11:15 – Rīcības plāns turpmākai sadarbībai. Gunta Dimitrijeva – kā pašvaldība var sniegt atbalstu novada uzņēmējiem. Kādi ir iespējamie sadarbības modeļi.

Tikšanās noslēgumā tiks atvēlēts laiks diskusijām un uzņēmēju ierosinājumu uzklausīšanai, lai veicinātu sadarbību starp Viesītes novada pašvaldību un vietējiem uzņēmējiem. Sarunā piedalīsies arī nekustamo īpašumu vecākā speciāliste Svetlana Puzāne, iepirkumu speciāliste Silvija Eglīte un būvinženieris Gatis Puzāns.

Novada uzņēmēji ir aicināti pieteikt savu dalību zvanot pa tālruni 26691248 (Laura Liepiņa) vai sūtot e-pastu: laura.liepina@viesite.lv.

Viesītes novada pašvaldības

Attīstības un plānošanas nodaļas projektu administratore L.Liepiņa

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other