Sēlijas Sporta skolas U-8 futbolistiem sudraba medaļas un kauss 2017.gada Latgales Jaunatnes čempionātā telpu futbolā

25.februārī Salas vidusskolas sporta zālē notika Latgales Jaunatnes čempionāts telpu futbolā U-8 (2009.dz.g.) grupu audzēkņiem.

Dalībai turnīrā bija pieteikušās  deviņas komandas, kuras bija sadalītas divās apakšgrupās. Sēlijas Sporta skolu šajā vecuma grupā pārstāvēja divas komandas, kas tika sadalītas katra savā apakšgrupā : Sēlijas SS-2 komanda spēlēja A apakšgrupā, bet Sēlijas SS-1 komanda- B apakšgrupā.

Turnīrā  labāk veicās Sēlijas SS-1 komandai, kura izcīnot trīs uzvaras apakšgrupā ( ar Ilūkstes NSS 1:0; ar Rēzeknes FA-3 8:1; ar Rēzeknes NSS 9:1) izcīnīja 1.vietu B apakšgrupā. Tālākā cīņā par 1.-2. vietu mūsu mazie futbolisti piekāpās Jēkabpils SS-1 komandai ar rezultātu 0:7 un ieguva 2.vietas kausu un  sudraba medaļas.

Sēlijas SS-1 komanda savā apakšgrupā cieta trīs neveiksmes ( ar Jēkabpils SS-1  1:5; ar Rēzeknes FA-1 0:2; ar Preiļu NBJSS 1:7) un guva vienu uzvaru (ar Rēzeknes FA-2  3:0). Apakšgrupā puiši izcīnīja 4.vietu un finālā cīnījās par 7.-8. vietu ar Rēzeknes FA-3 komandu. Mūsu puiši izcīnīja uzvaru un ierindojās 7.vietā.

Par labāko spēlētāju Sēlijas SS-1 komandā tika atzīts Matīss Zubkovs un Sēlijas-2 komandā Roberts Gajevskis.

Paldies treneriem Imantam Siliņam, Pēterim Krastiņam,  Imantam Beķerim un Jānim Osim!