Piedalāmies Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas ,,Taustiņinstrumentu spēle-Klavierspēle” audzēkņu valsts konkursā

Rīgā, 15. februārī, norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas ,,Kora klase” audzēkņu valsts konkursa fināls, kuru mūsu skolu pārstāvēja 2 audzēkņi – Rauls Petrass Kateiva (pedagogs Nataša Šimanauska)  un Dāniels Kivlenieks (pedagogs Agnese Levinska). Abi zēni izcīnīja 2. vietas. Lepojamies!

Savukārt, arī 15.februārī aizvadīta konkursa II kārta Daugavpils mūzikas vidusskolā.  Mūsu skolu konkursā pārstāvēja 2.klases audzēkne Linda Sasa un 4.klases audzēkne Elīna Beļinska (pedagogs Inga Bartkeviča). Konkurence bija ļoti liela – jaunāko klašu grupā startēja 24 bērni, savukārt vidējā grupā – 16.

Esam ļoti gandarīti, ka Daugavpils reģionā Viesītes Mūzikas un mākslas skolas audzēkne parādīja labu rezultātus – Elīnai Beļinskai – 2.vieta. Apsveicam!

Direktore I.Bartkeviča

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other