Noslēgusies bērnu kultūras projekta “Garā pupa” rīkoto bezmaksas ekskursiju pavasara sezona

Garā_pupa_ekskursijasBērnu kultūras projekts “Garā pupa”, ko organizē biedrība “Ascendum”, arī šopavasar rīkoja bezmaksas kultūrizglītojošas ekskursijas reģionu maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu bērniem. Kopumā ekskursijās aprīlī un maijā piedalījās vairāk kā 600 bērni no Engures, Cēsīm, Jaunjelgavas, Tukuma, Grobiņas, Strenčiem, Ogres, Līvāniem, Stopiņiem, Kuldīgas, Kokneses, Limbažiem, Garkalnes, Vecumniekiem, Madonas, Burtniekiem, Ilūkstes, Aknīstes, Valmieras, Pļaviņām, Aizkraukles, Mālpils, Viesītes, Dobeles, Saldus, Valkas un Viļakas.

Bērnu kultūras projekts “Garā pupa” jau septiņas sezonas sniedz iespēju reģionu bērniem iepazīties ar Rīgu un tās dāvātajām kultūras iespējām. Ekskursiju ietvaros bērniem tiek nodrošināta pilna dienas programma, iekļaujot dažādas aktivitātes, kuru īstenošanā iesaistījušies Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Latvijas Nacionālā opera, Dailes teātris, muzejs “Cepures pasaule”, LNB Gaismas pils, saldumu ražotājs Laima, SIA ZIF, kā arī citi atbalstītāji. Visus ar ekskursiju saistītos izdevumus sedz biedrība “Ascendum”, pašvaldībām un skolām ir jānodrošina tikai transporta izdevumi.

“Garā pupa” jau kopš pirmsākumiem rīko dažādus labdarības projektus, lai kultūras procesos iesaistītu sociālā riska ģimenēs augošus bērnus. Bezmaksas ekskursiju organizēšana Rīgā (pašlaik ekskursijās piedalījušies vairāk kā 4000 bērnu), kā arī bērnu kultūras kalendārs “Garā pupa” (www.garapupa.lv) ir vienas no projekta galvenajām aktivitātēm.

Nākamā pieteikšanās “Garās pupas” rudens sezonas bezmaksas kultūrizglītojošajām ekskursijām galvaspilsētā sāksies jaunā mācību gada sākumā.

 

Vairāk informācijas:

Anete Šķēle

Projekta “Garā pupa” vadītāja

E-pasts: anete@ascendum.lv

Tālr.: 28278463

Mājaslapa: www.ascendum.lv/lv/gara-pupa

Biedrība “Ascendum” ir sabiedriskā labuma organizācija, kuras mērķis ir veicināt Latvijas ekonomisko, garīgo un sociālo augšupeju, mērķtiecīgi atbalstot kultūru, zinātni un pilsonisko sabiedrību.

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other