Novada uzņēmēji aicināti piedalīties izstādēs

viesite razo2Viesītes novada pašvaldība uzņēmējdarbības atbalstam arī 2015. gadā, kā vienu no pasākumiem, ir paredzējusi kopēju dalību dažādās izstādēs un gadatirgos.  Kā jau iepriekš tika informēts, Viesītes novada mājražotājiem un amatniekiem no šī gada 6. līdz 8. februārim bija iespēja piedalīties pašvaldības apmaksātā stendā starptautiskajā gadatirgū „Balttour 2015”.

Šobrīd aicinām uzņēmējus uz „Pārnovadu uzņēmēju dienu” Aizkrauklē šī gada 28. martā un vienu no nozīmīgākajām lauksaimniecības, mežizstrādes, komunāltehnikas un dārzkopības izstādēm Latvijā – „Pavasaris 2015” izstāžu kompleksā „Rāmava” no šī gada 9. līdz 12. aprīlim. Pašvaldība ir pieteikusi un apmaksājusi vienotu novada stendu.

Ieinteresētības gadījumā lūgums griezties Viesītes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļā vai zvanīt pa telefoniem: 65245677, 29460398 līdz šī gada 17. martam, lai vienotos par Jums pieņemamo veidu tiešai dalībai izstādēs vai informācijas izplatīšanu par Jūsu uzņēmējdarbību un aktivitātēm.

Inese Vītola

Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other