Bezmaksas informatīvais seminārs jauniešiem par uzņēmējdarbības būtību un inovācijas atbalsta iespējām

logo

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SIA „Ķemers Business and Law Company” organizē bezmaksas semināru vidējās (10.-12.klase) izglītības iestāžu izglītojamiem, kā attīstīt un īstenot savas radošās biznesa idejas, par inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšanu pēc izglītības iegūšanas, papildināt skolā gūtās zināšanas un attīstīt prasmes, kas nepieciešamas attīstot biznesu un pielietot savas teorētiskās zināšanas ekonomikā.

Semināru vadīskonsultants Aigars Plotkāns, kurš stāstīs, kāvislabāk attīstīt un īstenot savas radošās biznesa idejas, palīdzēs rosināt interesi par inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšanu, dalīsies pieredzē un viedoklī, stāstīs par jaunu produktu virzīšanu tirgū un konkurētspējas veicināšanu, palīdzēs attīstīt prezentāšanas prasmes, stāstīs par inovācijas atbalsta iespējām (Biznesa inkubatori, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls u.c.), un citi temati, kas saistīti ar semināra dalībnieku prasmju pilnveidošanu.

Aigaram Plotkānam ir vairāk kā20 gadu ilga pieredze konsultāciju vadīšanā – stratēģijā, marketingā, finansēs, kā arī uzņēmumu vadītāju pilnveides un attīstības sistēmu izstrādāšanā. Latvijas lielāko uzņēmumu, kā „LIDO”, „Valmieras piens”, „Latvijas dzelzceļš”, u.c. uzņēmumu biznesa konsultants. Izstrādātas 62 apmācības programmas personīgās izaugsmes tēmās, mārketingā un personāla vadībā. Piedalījies Vidzemes attīstības stratēģiskās plānošanas pasākumos. Vairāku mācību grāmatu autors – ‘’Mārketinga plānošana un reklāma’’, ‘’Mārketings’’ un ‘’Vadībzinības’’, ‘’Mārketings I ‘’ un Mārketings’’ II, Makroekonomika, ‘’Cita ekonomika’’.

Seminārs skolēniem notiek LIAA realizētās “Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros, un to līdzfinansē Eiropas Savienības Struktuālie fondi.

Seminārs notiks27. maijā no plkst. 10.00-15.30, Viesītē, Kultūras pilī, Tradīciju zālē, Smilšu ielā 2.

Seminārā piedalīsies Viesītes, Aknīstes un Neretas vidusskolas 10.- 12. klašu audzēkņi.

Pasākumu atbalsta Viesītes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas  nodaļa.

Vairāk informācijas par semināru var saņemt sazinoties ar Elīnu Gusāri, tel: 28686372 vai Inesi Vītolu – tel: 27865802

Drukāt

One Response to Bezmaksas informatīvais seminārs jauniešiem par uzņēmējdarbības būtību un inovācijas atbalsta iespējām

  1. Jānis Grinbergs saka:

    Varbūt ir iespējas noorganizēt video tiešraidi šeit viesite.lv lapā? Tomēr tādas lietas paklausīties šķiet lietderīgi jebkuram, ne tikai skolniekiem! Vai nu varbūt video ierakstu, ko apskatīt un paklausīties varētu vēlāk kādā brīvākā mirklī.

Atbildēt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other