Plānotas iedzīvotāju tikšanās ar Viesītes novada pašvaldības vadību un speciālistiem

2018.gada 22.oktobrī, pirmdien, laipni aicināti uz tikšanos ar Viesītes novada priekšsēdētāju A. Žuku, izpilddirektori S. Lūsi, SIA “Viesītes Komunālā pārvalde” vadītāju M. Blitsonu, pašvaldības policistu J. Pučinski:

9:00 – Saukas pagasta pārvalde,

10:00 – Saukas bibliotēkā,

11:00 – Rites pagasta pārvaldē,

12:00 – Elkšņu pagasta pārvaldē,

17:00 – Viesītes Kultūras pils kinozālē.

Uzlūdz Kungi jaunajā koncertprogrammā “DZIMTAI ZEMEI”

Jau šoruden, 4. novembrī plkst.16:00 Viesītes KP uz sava jaunā albuma atvēršanas koncertiem Uzlūdz Kungi – Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna, Dainis Porgants, izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans un komponists Gaitis Lazdāns.

Atcelts koncerts “Ceļojošais vijolnieks” Viesītē

Sakarā ar nepietiekami iegādāto biļešu skaitu 20.10. plkst.18:00  KONCERTS  “Ceļojošais vijolnieks”ATCELTS.

Iegādātās biļetes lūdzam nodot Viesītes  Kultūras pilī.

Paziņojums

Sakarā ar Latvijas Republikas neatkarības 100. gadadienu un saskaņā ar Viesītes novada pašvaldības apbalvojumu nolikumu pašvaldība aicina izvirzīt kandidātus apbalvošanai ar Viesītes novada pašvaldības Goda rakstu šādās nominācijās:

Skolotāju dienas svinības

5. oktobra pēcpusdienā Viesītes Kultūras pilī pulcējās Viesītes novada pedagogi, lai atzīmētu ikgadējo Skolotāju dienu un godinātu apaļo darba gadu jubilārus. Pēc svinīgā sarīkojuma skolotāji bija aicināti baudīt Aijas Vītoliņas un Mārča Auziņa koncertu.

Lieliska iespēja jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem papildināt savas zināšanas par nodokļiem un digitālo mārketingu.

Mācības notiks 01.11.2018-02.11.2018. Jēkabpilī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas (JAK) dienesta viesnīcas  sēžu zālē,  Jēkabpils Agrobiznesa koledžas teritorijā, Pasta ielā 1  

Kārtējā novada domes sēde 2018.gada 18.oktobrī plkst.14.00

Viesītes novada domes priekšsēdētājs Alfons Žuks sasauc kārtējo novada domes sēdi 2018.gada 18.oktobrī plkst.14.00 Viesītē, Brīvības ielā 10 un izsludina šādu darba kārtību:

Informatīvie jautājumi: domes priekšsēdētājs A.Žuks, pašvaldības izpilddirektore S.Lūse

Informācija par Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru

Viesītes novada pašvaldība atgādina, ka pašvaldības administrācijas ēkā Brīvības ielā 10, Viesītē darbojas Valsts un pašvaldības Vienotais klientu apkalpošanas centrs  (KAC).

Seminārs lauksaimniekiem Lonē

18.oktobrī plkst. 10.00 Lones tautas namā notiks seminārs lauksaimniekiem par gaidāmo ES un Valsts atbalstu, kā arī pārbaudēs biežāk atklātajām kļūdām. Piedalīsies LAD, LLKC un ALTUMs.

Latvijas kausa posms spiešanā guļus Alūksnē

13. oktobrī Alūksnē norisinājās 13. šī gada posms svaru stieņa spiešanā guļus. Skaistajā rudens dienā atlēti bija sapulcējušies uz cīņu Alūksnē, lai katrs cīnītos par vietu uz pjedestāla.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other