Pārskats par Sociālā dienesta darbu 2017.gadā

Sarežģītu sociālo problēmu risināšanā cilvēkiem vai ģimenēm bieži ir nepieciešama palīdzība, lai atrastu piemērotāko esošajai situācijai un savām vajadzībām efektīvāko risinājumu.

ESF projekta”Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Viesītes novadā” aktivitātes marta mēnesim

Semināra LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem „Kā sagatavot projektu pieteikumus LEADER programmas 2018.gada projektu konkursam”

Lauku partnerība Sēlija

 Semināra LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem

„Kā sagatavot projektu pieteikumus  LEADER  programmas  2018.gada projektu konkursam”

VMMS audzēknim Dānielam Kivleniekam I vieta starptautiskā konkursā

16.februārī A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā norisinājās A.Žilinska VI Starptautiskais jauno vokālistu konkurss, kurā piedalījās 101 jaunais dziedātājs no Latvijas un Lietuvas mūzikas skolām.

Psihologa lekcijas par sevis pasargāšanu no stresa situācijām 

Lekciju plāns

ID Nr. VNP 2017/N – 52 ESF

30.gadu Mīlas burziņš

16.februārī Viesītes kultūras pilī notika Viesītes, Rites,  Aknīstes un Neretas skolēnu sadraudzības balle 30.gadu stilā ar nosaukumu “30.gadu Mīlas burziņš”.

Traktortehnikas tehniskās apskates

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra informē par tehniskajām apskatēm 2018.gadā! VTUA inspektori brauks uz  sekojošām adresēm, lai veiktu tehniskās apskates traktortehnikai.

Hokeja turnīrs Viesītē

17. februāra rītā pie Viesītes vidusskolas ledus laukuma pulcējās hokeja cienītāji, lai uzspēlētu savam priekam un noskaidrotu labākos ripas dzenātājus.

Meteņdienas prieki

Vēl pamatīgs sals kniebj degungalā, bet kalendārs vēsta par pavasara tuvošanos. 15.februārī PII “Zīlīte” ar skanīgām dziesmām, jautriem dančiem un sentēvu ticējumiem tika svinēta Meteņdiena.

Aicinām pieteikties Jaunatnes lietu un sabiedrisko attiecību speciālista amata vakancei

Viesītes novada pašvaldība aicina pieteikties aktīvu, aizrautīgu un radošu pretendentu jaunatnes lietu un sabiedrisko attiecību speciālista amatam. Darba līgums tiks slēgts uz noteiktu laiku. Pilna slodze.