Viesītes novada pārstāvju vizīte Baltkrievijā

DSCF2059Viesītes novada pašvaldību sadraudzības partneris – Postavas rajona izpildkomiteja Baltkrievijā jau otro gadu aicina savu novadu pārstāvēt jauno ģimeņu konkursā „Ciema meistari”. Šogad no 30. septembra līdz 1. oktobrim  Viesītes novada pašvaldību vizītē pārstāvēja: grāmatvedības un finanšu nodaļas galvenā grāmatvede Anita Maļinovska, attīstības un plānošanas nodaļas projektu administratore Agnese Kalniņa un Maslobojevu ģimene – Vitālijs, Oksana un Maikls.

Pašvaldība papildina zivju resursus Viesītes ezerā

zivju_fonda_logoViesītes  novada pašvaldība, nodrošinot Viesītes ezera zivsaimnieciskās ekspluatācijas noteikumu ievērošanu, ik gadu veic zivju resursu atjaunošanu. Šogad pašvaldība, īstenojot Lauku atbalsta dienesta un Zivju fonda finansiāli atbalstīto projektu Nr. 1.50.  „Zivju resursu pavairošana un atražošana Viesītes novada Viesītes ezerā”, sadarbībā ar zivju audzētavu SIA „Oskars”, Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālo vides pārvaldi un Pārtikas un veterināro dienestu, Viesītes ezerā jūlija mēnesī ielaida 2180 vienvasaras līdakas un oktobra mēnesī 2850 vienvasaras līdakas.  

Viesītes novada pašvaldība rīko atklātu mutisku cirsmu izsoli, izsolot cirsmas, kā atsevišķus objektus

Viesītes novada pašvaldība rīko atklātu mutisku cirsmu izsoli, izsolot cirsmas, kā atsevišķus objektus ar augšupejošu soli Viesītes novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma Viesītes novada, Saukas pagasta, ”Dūņupe 1” ar kadastra numuru 5688 004 0281 :

Viesītes novada pašvaldība rīko atklātu mutisku cirsmu izsoli, izsolot cirsmas, kā atsevišķus objektus

 Viesītes novada pašvaldība rīko atklātu mutisku cirsmu izsoli, izsolot cirsmas, kā atsevišķus objektus ar augšupejošu soli Viesītes novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma Viesītes novada, Saukas pagasta, ”Dūņupe” ar kadastra numuru 5688 004 0160 :

Mazā sirmā kumeliņā atjāj miegam pasaciņa

IMG_0066PII “Zīlīte” 20.oktobrī “Rūķīšu” grupas bērni un audzinātājas aicināja gan mazos, gan arī lielos pasaku mīļotājus uz pasākumu “Mazā sirmā kumeliņā atjāj miegam pasaciņa”. Lai arī aiz loga spītīgi no biezās mākoņu segas mēģināja izspraukties kāds saules stariņš, pasaku mīļotājiem tika uzburta jauka vakara aina, kurā māmiņa un vecmāmiņa stāstīja savam mazulim viņa mīļākās pasakas, savukārt pārējie bērni ar lielu interesi un aizrautību atveidoja spilgtākos pasaku tēlus. 

25.oktobrī VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Otrdien, 25.oktobrī, plkst. 15.00, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

SIA”Viesītes transports” aicina darbā D kategorijas autobusa vadītāju darbam regulārajos pasažieru pārvadājumos un komercreisos

MBSprinter518_arpuseSIA”Viesītes transports” aicina darbā D kategorijas autobusa vadītāju darbam regulārajos pasažieru pārvadājumos un komercreisos.
Darba pienākumi:

  • Vadīt autobusu, kas pārvadā izglītības iestāžu skolēnus un to pavadošās personas, kā arī citus pasažierus atkarībā no norīkojuma;
  • Darbs ar kases aparātu;
  • Pasažieru apkalpošana;
  • Uzturēt transporta līdzekli tīrībā, kā arī tehniskā un vizuālā kārtībā;

Citu pienākumu veikšana saskaņā ar vadītāja rīkojumu

Sakarā ar AS Latvenergo veiktajiem remontdarbiem apakšstacijai pie Viesītes katlumājas, 20. un 21. oktobrī no plkst 9:00 līdz plkst 16:00, tiks pārtraukta centrālā siltuma apgāde Viesītes pilsētā. 

Elkšņu Kultūras namam 40

IMG_0242Sestdien, 15. oktobra vakarā Elkšņu Kultūras nams pulcēja savus esošos un bijušos pašdarbniekus, lai kopā nosvinētu kultūras nama 40 jubileju. Svinības sākās ar koncertu, kura pirmajā daļā uzstājās esošie pašdarbnieki, vēlreiz nospēlējot pavasara humora vakara izrādi „Ak sievietes, sievietes”, bet otrā daļa sastāvēja no bijušo Elkšņu kultūras darbinieku un pašdarbnieku radītajiem zelta atmiņu zibšņiem. To vidū Guntas Goras vadībā tika rādīts video fragments no 1996. gadā spēlētas bērnu izrādes „Pifs” un reiz izrādē spēlējušie bērni, nu izauguši lieli, vēlreiz vienojās kopīgā „Dziesmiņā par Parīzi”.

Ārkārtas domes sēde 2016.gada 20.oktobrī plkst.16.00

Viesītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Dimitrijevs sasauc ārkārtas domes sēdi 2016.gada 20.oktobrī plkst.16.00 Viesītē, Brīvības ielā 10 un izsludina šādu darba kārtību:

  1. Par Viesītes novada pašvaldībai piederošo cirsmu Viesītes novada, Saukas pagasta „Dūņupe” un „Dūņupe 1” izsoles procesa pārtraukšanu.

Ziņo: J.Dimitrijevs