Video atskats par 2018.gadu Viesītes novadā

Lielās svētku egles iedegšana

Svētdien, 9. decembra pēcpusdienā Viesītes Kultūras pilī norisinājās otrajai adventei veltīts koncerts, kurā piedalījās Viesītes mūzikas studija un jauktais koris “Viesīte”. Viesītes dziedātāji vienojās kopīgā koncertā “Man plaukstā iekrita Brīnums!”. Pēc koncerta visi tika aicināti doties ārā, kultūras pils priekšā, kur ar teatralizētu uzvedumu, rūķiem, dziesmām, dejām un piparkūkām svinīgi tika iedegta Viesītes lielā svētku egle.

Atklāta Adventes laika izstāde

10. decembrī Viesītes novada Sociālā dienesta nodarbību telpā atklāta mājražotāju un uzņēmēju darbu izstāde. Mājražojumus, vienojoties ar ražotāju, būs iespēja arī iegādāties. Izstāde būs apskatāma līdz 21. decembrim katru darba dienu no plkst. 12:00 līdz plkst. 16:00. Gaidīsim!

Svētku egles iedegšana Saukas pagastā

 

7. decembra pēcpusdienā Saukas pagasta iedzīvotāji pulcējās pie Saukas pagasta pārvaldes, lai kopīgi iedegtu  skaisto egli, kura paceļas skatam jau tālu braucot no Neretas. Pēc egles iedegšanas visi tika aicināti pulcēties zālē, lai noklausītos “Dueta Mediante” sirsnīgo koncertu akustiskā izpildījumā. Malkojot Ārijas sagādāto piparmētru tēju un našķojoties ar”SIA DONA” piparkūkām, runājāmies par Ziemassvētku gaidīšanas laiku, kā tas katram aizrit, pienāk, un kā to izdzīvo!

Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus

8.decembrī Krimuldas novadā norisinājās Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus. Šīs bija pēdējās sacensības šajā gadā spiešanā guļus. Uz šo čempionātu bija ieradušies gandrīz 200 atlēti, lai cīnītos par medaļām un kausiem. Arī sporta kluba “Viesīte” atlēti bija ieradušies uz sacensībām. Meiteņu konkurencē Elīnai Liepiņai nedaudz pietrūka līdz vietai uz goda pjedestāla. Svetlana Liepiņa ieguva 1.vietu savā kategorijā. Jauniešu vidū svara kategorijā – 66kg, Emīls Orlovs izcīnīja 1.vietu. Māris Orlovs ieguva 3.vietu veterānu 1.grupā.

Viesītes novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz SIA “Viesītes veselības un sociālās aprūpes centrs” valdes locekļa (vadītāja) amatu

Ievēlēšanas termiņš – 5 gadi

Amatalga- 900,00 EUR

Prasības kandidātam:

  • augstākā izglītība vai studējošais augstskolas pēdējā kursā;
  • pieredze uzņēmuma vai struktūrvienības darba organizācijā un vadīšanā;
  • vēlama darba pieredze sociālo pakalpojumu vai veselības aprūpes jomā;
  • zināšanas par uzņēmuma darbību reglamentējošiem normatīvajiem aktiem, par uzņēmuma finanšu un budžeta vadības principiem;
  • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes.

Iesniedzamie dokumenti:

  • motivācijas vēstule, kurā ir aprakstīta profesionālā pieredze un nākotnes redzējums par uzņēmuma tālāko darbību;
  • dzīves apraksts (CV);
  • augstākās izglītības dokumenta kopija vai izziņa no mācību iestādes par studijām.

Dokumentus līdz 17.12.2018. plkst.17.00 iesniegt personīgi Viesītes novada pašvaldības Klientu apkalpošanās centrā Viesītē, Brīvības ielā 10, vai iesūtīt pa pastu: adrese Brīvības iela 10, Viesīte, Viesītes novads, LV-5237. Tālrunis saziņai: 26308473.

Pa Latviju savu ceļu sāk dokumentālā filma un izstāde “Izgaismot Latviju”

5.decembrī kinoteātrī “Splendid Palace” pirmizrādi piedzīvojusi dokumentālā filma “Izgaismot Latviju”. Filma ir režisora Jāņa Rēdliha un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas studentu un mācībspēku “RISEBA” veidots atskats uz trīs ar pusi gadus ilgajiem ekspedīciju gājieniem apkārt Latvijai, kas, piedaloties tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju, norisinājās 43 pašvaldību teritorijās Latvijas pierobežā, un kulminēja ar 21.jūnijā notikušo Vislatvijas simtgades akciju “Izgaismo Latviju”. Akcijas laikā katrs valsts simtgadei par godu bija aicināts noiet vienu sirdskilometru paša izvēlētā vietā Latvijas pierobežā. Ekspedīciju gājienu rezultātā iezīmēts “1836 ceļš” – maršruts, kas ved apkārt mūsu valstij un ļauj iepazīt Latvijas krāšņo pierobežu.

Patriotiskais mēnesis Jaunatnes iniciatīvu centrā

 

Novembrī Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrā valdīja patriotisks noskaņojums. Radošajā nedēļā gatavojām rotājumus, lai JIC telpā būtu jūtama svētku sajūta. Kā arī veidojām savas asociācijas par Latviju, kur varēja izpausties, kā katrs vēlas. Vienam Latvija asociējas ar sarkanbaltsarkano karogu, citam asociējas ar vietu, kur piedzima, kur vēlētos aizbraukt, kur nekad nav bijis.

Aicinājums meža īpašniekiem izteikt savu viedokli par saimniekošanu īpaši aizsargājamās dabas teritorijās.  

Latvijas Meža īpašnieku biedrība (LMIB) ar Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) finansiālu atbalstu realizē projektu “Meža īpašnieku izglītošana un iesaiste lēmumu pieņemšanā par meža apsaimniekošanu aizsargājamās dabas teritorijās”. Viens no tā uzdevumiem ir noskaidrot meža īpašnieku viedokli par aizsargājamo teritoriju izveides procesu, to apsaimniekošanas nosacījumiem un kompensāciju sistēmu par meža apsaimniekošanas ierobežojumiem. Meža īpašnieki tiek aicināti izteikt savu viedokli, aizpildot aptaujas anketu www.visidati.lv/aptauja/1394128456/ līdz 18.12.”.

“Gada uzņēmējs Zemgalē 2018” godināšana

30.novembrī Rundāles pilī, Baltajā zālē notika Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) un tā struktūrvienības “Uzņēmējdarbības centrs” trešo reizi organizētā krietnāko uzņēmēju godināšana. No Viesītes novada nominācijai tika izvirzīta Saukas pagasta kooperatīvā sabiedrība “Poceri”.  Apbalvojumu saņēma valdes priekšsēdētājs Modris Lāčplēsis. 

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other