Atklāts bezsaimnieka zvejas murds

23.maijā Viesītes mazajā ezerā blakus ,,Mīlestības takai,, atklāts bezsaimnieka  zvejas murds, lūdzam atsaukties aculieciniekus, kas ko ir redzējuši zvanot pa telefonu 22023089, vai griežoties Viesītes novada pašvaldības policijā Viesītē, Smilšu ielā 2.

Lauksaimnieki pieteikušies platību maksājumiem: saņemti 57 176 iesniegumi

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka līdz šā gada 22.maijam Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā saņēmis 57 176 iesniegumus platību maksājumiem bez kavējuma sankcijām. LAD atgādina, ka platību maksājumiem vēl var pieteikties līdz 15.jūnijam (ieskaitot), bet šajā gadījumā atbalstu samazina 1% apmērā par katru nokavēto darbadienu.

Muzeju nakts Viesītē

Viesītes muzejam ir skanīgs un skanošs vārds – Sēlija. Skanīgs, jo muzejs ir viens no mūsu kultūrvēsturiskā novada pārstāvētājiem Latvijā, kas savā darbībā par galveno uzskata Sēlijas kultūrvēsturisko mantojumu un tā saglabāšanu. Skanošs, jo nu jau 18 gadus muzejs dzīvo un daudzina novada un reģiona vārdu, aicinot uz Viesīti Latvijas apceļotājus un viesus, bijušos novadniekus un nejauši te ienākušos. Jau 90 gadus pastāv Viesīte, kas gaiša un aicinoša būs mums pilsēta vienmēr.

NVA apkalpošanas darba laika maiņa

No 31.maija tiks pārtraukta Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Viesītes darba vietā patstāvīgā klientu apkalpošana. Pārejas periodā, no 1.06. – 31.08. (3 mēnešus), NVA turpinās sniegt pakalpojumus Viesītē vecajās telpās, pieņemot katru trešdienu no plkst. 9:00 līdz 16:30. Pēc tam NVA pakalpojumi būs pieejami tikai Jēkabpilī.

Aicinām pieteikties vasaras deju un radošajām nodarbībām Elkšņos

Bezmaksas deju nometnes Viesītes novada bērniem Elkšņos! Rīgas HOPĀ deju grupa organizē deju nometnes un aicina tajās piedalīties arī vietējos bērnus! Vienīgais par ko jāmaksā pašiem- ēdināšana (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas) un atsevišķu radošo darbnīcu materiālu iegāde. Zvaniet un piesakieties deju grupas HOPĀ vadītājai Sanitai- 26626681.

Viesītes novadā aizvadīti pirmie Mazpulku dārza svētki

Siltā un saulainā  10. maija dienā  Viesītē, dārzniecībā “Ratnieki”, pulcējās mazpulki no tuvākiem un tālākiem novadiem uz dārza svētkiem, kurus rīkoja Viesītes mazpulks sadarbībā ar Viesītes novada pašvaldību un dārzniecību “Ratnieki”.

Dzeramā ūdens obligātās nekaitīguma un kvalitātes prasības, monitoringa un kontroles kārtība

SIA “Viesītes komunālā pārvalde” informē, ka saskaņā ar 14.11.2017. Ministru kabineta noteikumiem Nr.671 “Dzeramā ūdens obligātās nekaitīguma un kvalitātes prasības, monitoringa un kontroles kārtība”,

2018.gada 23. maijā no plkst. 08.30 līdz 17.00

Saukas ciemā, Lones ciemā, Cīruļu ciemā, Elkšņu ciemā un apdzīvotā vieta ”Melioratori” notiks ūdensapgādes sistēmu profilaktiskā dezinfekcija.

24.maijā Viesītē notiks otrā Topošo vecāku nodarbība

Projekta Nr.9.2.4.2/16/I/016 “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Viesītes novadā” ietvaros notiek topošo vecāku nodarbības!

17.maijā notika pirmā topošo vecāku nodarbība par šādām tēmām – grūtniecības fizioloģija līdz 20.grūtniecības nedēļai; grūtniecības uzturs/vitamīni; ar grūtniecības saistītās emocionālās pārmaiņas sievietes dzīvē, to pieņemšana.

Viesītes novada pašvaldība aicina novada topošās māmiņas un tēvus, kā arī jaunās māmiņas un tēvus apmeklēt bezmaksas Topošo vecāku nodarbības. Nodarbību cikls sastāv no 4 nodarbībām. Nodarbības vada vecmāte Gaida Dzalbe, nodarbības ilgums 3 akadēmiskās stundas (1 akadēmiskā stunda – 45 min).

Nodarbības notiek Viesītes kultūras pils 2.stāvā plkst. 17:00!

Uzņēmējus aicina uz MMU projekta prezentāciju un semināru “Uzņēmuma digitālā identitāte

Talsi

30. maijā, no plkst. 10:30, uzņēmēji tiek aicināti uz bezmaksas “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” projekta prezentāciju un semināru “Uzņēmuma digitālā identitāte”, kas notiks t/c “Sedumi” konferenču zālē, Brīvības ielā 301a, Jēkabpilī.

Bezmaksas tenisa nodarbības trenera vadībā

 

21.05.; 23.05.; 28.05.2018 plkst. 12:00-15:00 Viesītes vidusskolas un Sēlijas Sporta skolas stadionā, Viesītes novada pašvaldība aicina apmeklēt bezmaksas tenisa nodarbības trenera vadībā sirds un asinsrites sistēmas stiprināšanai un garīgās veselības uzlabošanai.

Tenisa nodarbības paredzētas jauniešiem no 16 gadu vecuma un pieaugušiem.

Pieteikšanās zvanot projektu koordinatorei pa tālruni 29383204.