Priecīgus Vasaras Saulgriežus un lustīgu līgošanu!

Viesītes novada pašvaldība novēl visiem priecīgus, lustīgus, tradīcijām bagātus Līgo svētkus un Jāņus!

Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centra darba laiks vasarā

Mediķi: Rūpēties par veselību Dziesmu svētkos ir tikpat svarīgi, kā nesajaukt deju soļus

Ar dziesmām, dejām, košiem tērpiem pavisam drīz Rīgu krāšņāku darīs Dziesmu un deju svētku dalībnieki. Vēl pirms lielā notikuma Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi aicina ikvienu padomāt par savu veselību.

Kārtējā novada domes sēde 2018.gada 21.jūnijā plkst.14.00

Viesītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Alfons Žuks sasauc kārtējo novada domes sēdi 2018.gada 21.jūnijā plkst.14.00 Viesītē, Brīvības ielā 10, un izsludina šādu darba kārtību.

Informatīvie jautājumi – novada domes priekšsēdētājs A.Žuks, pašvaldības izpilddirektore S.Lūse.

Viesītes novads piedalās akcijā „Izgaismo Latviju”

21. jūnijā, vasaras Saulgriežos, katrs Latvijas iedzīvotājs ir aicināts piedalīties akcijā “Izgaismo Latviju” – noiet vienu no ceļa 1836 kilometriem un pulcēties pie kāda no ugunskuriem valsts pierobežā.

Kurbada kauss Jēkabpilī

16 .jūnijā, Jēkabpils pilsētas svētkos pie tirdzniecības centra “Sēlija”, norisinājās Latvijas kausa izcīņas 11. posms svaru stieņa spiešanā guļus. Šoreiz uz šīm sacensībām bija sabraukuši no daudzām Latvijas pilsētām, lai atlēti cīnītos par medaļām un kausiem.

Komponista Arvīda Žilinska dzimtajās mājās izskanējusi kārtējā dziesmotā diena Saukā

Viesītes novadā Lonē nosvinētas jau trešās Cāļu dienas

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena Viesītes novadā

Komunistiskā genocīda upurus Latvijā piemin divas reizes gadā – 25. martā un 14. jūnijā, kad no savām mājām un dzimtenes svešumā tika aizvesti daudzi tūkstoši latviešu. Arī  Viesītē 14.jūnijā plkst.11:00, pie piemiņas akmens Komunistiskā genocīda upuriem,  notika piemiņas pasākums. Šeit pulcējās iedzīvotāji,  lai noliktu ziedus un ar klusuma brīdi godinātu komunistiskā genocīda upuru piemiņu.

Līgo svētki Viesītē

Svinēsim Līgo svētkus kopā!