Jēkabpilī dažādos notikumos atcerēsies “Baltijas ceļu”

Viesītes novada izglītības iestādes gatavas jaunajam mācību gadam

21. augustā Viesītes novadā notika skolu pieņemšana jaunajam mācību gadam. Viesītes novada domes priekšsēdētājs Alfons Žuks, izpilddirektore Sanita Lūse un Jēkabpils novada Izglītības un kultūras pārvaldes vadītāja Anda Ķipoka apmeklēja Viesītes vidusskolu, PII „Zīlīte”, Viesītes mūzikas un mākslas skolu, Viesītes Sporta skolu un Rites pamatskolu.

Viesītes novada pašvaldība organizē ideju konkursu ”Sēlijas amatnieki Simtgades bērniem”

Ideju konkurss- dāvanu komplekts  ”Sēlijas amatnieki Simtgades bērniem”- ir konkurss par visatbilstošāko, vizuāli un saturiski piemērotāko dāvanu komplektu jaundzimušajiem. Pieteikumā konkrēti jāatspoguļo dāvanu komplekta detalizēts apraksts, iekļaujot skices, izmaksas un piedāvājuma izgatavošanas termiņi. Katrs pretendents drīkst iesniegt vienu vai vairākus piedāvājumus.

III Sēlijas novadu Jauniešu diena

Šī gada 18. augustā Jaunjelgavā norisinājās Sēlijas novadu apvienības novadu – Jaunjelgavas, Neretas, Aknīstes, Salas, Ilūkstes, Jēkabpils, Krustpils un Viesītes novada III Sēlijas novadu Jauniešu diena “Dzimis Sēlijā”.

Vietējie ķiploki- pārtikai, stādīšanai, dāvanai

Par jauno Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdētāju ievēlēts Gints Kaminskis

18. augustā Alūksnē aizritēja Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) 28. kongress, kurā tika ievēlēts jauns priekšsēdētājs- Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis, piedalījās valsts augstākās amatpersonas, tika apstiprinātas piecas jaunas rezolūcijas, kā arī debatēti vairāki pašvaldībām aktuāli jautājumi un sveikti ilggadējie pašvaldību vadītāji. Šī kongresa moto bija: “Esiet kopā, un būsiet stipri!”

“Vedējs 2017”- Poļu ģimene no Kūku pagasta

17. augustā Biržu Tautas namā norisinājās gadskārtējais biedrības “Lauku partnerība Sēlija” organizētais radošais konkurss “Vedējs 2017”.

Valsts Lauku tīkla aktivitāte „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”

 Valsts Lauku tīkla aktivitāte „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai

Jēkabpils nodaļas rīkota informatīvā diena   06.09.2017.

Viesītes novada tūrisma piedāvājums

Ūdensvadu skalošana Viesītē

Sakarā ar ūdensvadu skalošanu Viesītē, Smilšu ielas rajonā,  otrdien un trešdien, 22.08.17. un 23.08.17. no plkst. 9:00 līdz aptuveni plkst. 20:00, ūdens var būt duļķains, kā arī iespējami īslaicīgi ūdens padeves pārtraukumi: Pavasara, Sporta, Smilšu, Meža, Dārza, P.Stradiņa, Lapu ielas, „Birzītes”. Lūdzam laicīgi sagatavot ūdens rezerves! Lūdzam duļķaino ūdeni notecināt līdz tas ir dzidrs un tīrs. Pēc notecināšanas ūdeni var droši lietot uzturā un sadzīvē.

  • Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
  • SIA Viesītes komunālā pārvalde