Rīgas Ziemassvētku labdarības tirdziņā Latvijas valsts prezidents ar kundzi iegādājas Viesītes Mūzikas un mākslas skolas bērnu gatavotās kartiņas

20161203_111441Sestdien, 2016. gada 3. decembrī Rīgas domes telpās jau divdesmito reizi notika Rīgas Starptautiskā sieviešu kluba organizētais Ziemassvētku labdarības tirdziņš. Šogad tirdziņā piedalījās vairāk nekā 20 ārvalstu vēstniecības un diplomātiskās pārstāvniecības ar saviem dāvanu stendiem un dažādām nacionālajām virtuvēm. Ikvienam apmeklētājam bija iespēja ne tikai iegādāties dāvanas, bet arī piedalīties loterijā un aizraujošā labdarības izsolē. Visi Ziemassvētku tirdziņā iegūtie, ārvalstu vēstniecību un diplomātisko pārstāvniecību, ieņēmumi tiks ziedoti labdarības projektu atbalstam, ar ko sadarbojas Rīgas Starptautiskais sieviešu klubs, tajā skaitā arī Latvijas Cistiskās fibrozes biedrībai.

Viesītē iededz svētku egli VIDEO

Atzīmējot Mārtiņa Buclera 150. gadadienu, Viesītē notiks 27. „Buclera lasījumi”

27Šogad latviešu fotogrāfijas pamatlicējam Mārtiņam Bucleram aprit 150 gadu. Atzīmējot šo apaļo jubileju, 10. decembrī Viesītes kultūras pilī notiks Latvijas fotogrāfijai veltīta konference „Buclera lasījumi”.

Mākslas skolas audzēkņi piedalās dažādās labdarības akcijās

labdar1Tuvojas Ziemassvētki un atveram savas sirds durvis labestībai…Arī mākslas skolas audzēkņi piedalās dažādās labdarības akcijās. Vienā no tām – Latvijas cistiskās fibrozes biedrības valdes priekšsēdētājas  Allas Beļinskas uzrunāti,izgatavojām Ziemassvētku apsveikumus labdarības tirdziņam,kurš 3.decembrī norisinājās Rīgas Domes telpās. To ik gadu organizē Rīgas Starptautiskais sieviešu klubs un visi tirdziņā un izsolē iegūtie līdzekļi tiek izlietoti labdarības projektu atbalstam.

Aptauja par tūrisma produktu un pakalpojumu pieejamību Viesītes novadā

Lai novērtētu tūrisma maršrutus un tūrisma pakalpojumu sniedzēju darba efektivitāti novadā, kā arī apmeklētāju vēlmes un ieradumus, Viesītes TIP veic klientu aptauju. APTAUJAS VEIDLAPA

 

 

LIAA uzsāk projektu pieņemšanu 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā

Š.g. 1.decembrī sākas projektu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) 14 reģionālajos biznesa inkubatoros visā Latvijā, kā arī Rīgas Radošo industriju biznesa inkubatorā. Plānots, ka septembrī darbu uzsākušie inkubatori veicinās auglīgu un inovatīvu jauno komersantu attīstību, tādējādi gan attīstot Latvijas ekonomiku, gan veicinot reģionālo izaugsmi.

Lonē aizvadīta ābolu balle

img_976726.novembra vakarā Lones Tautas namā pulcējās k./s “”Poceri”‘ un z./s “”Rutki “‘ strādnieki, draugi, ģimenes locekļi uz saviem darba svētkiem! Āboli ir noliktavās, kāds domā viņiem gan ir labi, bet darbs nebeidzās, tas tik turpinās, jo jāmeklē noiets, jāšķiro,,jādomā kāda būs ziema , vai labvēlīga augļkoku izturībai.

Viesītes novada rokdarbnieces iegūst Lauku partnerības „Sēlija” Kvalitātes zīmes

kvalitates-zime25. novembrī Vīpes amatniecības centrā „Māzers” papildus semināram par uzņēmējdarbības veidiem lauku teritorijā, noslēdzās konkursa „Lauku partnerības „Sēlija”  Kvalitātes zīme” pirmā kārta. Seminārā un konkursā piedalījās arī Viesītes novada rokdarbnieces: biedrības „Zīle” pārstāve Rasma Lisecka un pulciņa „Savam priekam” dalībnieces Līvija Levinska un Rita Ratniece. Šāds konkurss ir jaunums, taču prieks, ka amatnieki ir atsaucīgi un iesniegto darbu kvalitāte, daudzveidība un izdoma ir augstā līmenī. Arī mūsu rokdarbniecēm bija iespēja iedvesmoties no citu piedāvātajiem amatniecības izstrādājumiem, rokdarbiem, interjera priekšmetiem, komunicēt un iegūt jaunus kontaktus turpmākai darbībai, kā arī mācīties no citu pieredzes.

6. Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža

Vieta: Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33

8.decembrī pl. 10:00 – 15:45 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notiks 6.Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža.

Aicinām pieteikties dalībai:

  • amatniekus, rokdarbniekus, mājražotājus, līdzi ņemot savus darbus un ražojumus;
  • izejmateriālu tirgotājus un piegādātājus amatniekiem, mājražotājiem;
  • zinātniekus, kuri vēlas sadarboties ar amatniekiem;
  • pašvaldību darbiniekus, kuri vēlas atbalstīt savus amatniekus;
  • ikvienu interesentu.

Rudens Tavā Burciņā

20161128_15562128. novembrī Elkšņu Kultūras namā aizvadīta rudens labumu degustācijas pēcpusdiena- Rudens Tavā Burciņā. Šī pasākuma ietvaros ikviens saimnieks un saimniece bija aicināti ierasties ar saviem ziemai sagatavotajiem krājumiem, kas noglabāti burciņās. Vietējie ļaudis bija ļoti radoši un ieradās ar skaisti noformētām un interesantas formas burciņām. Vislielāko pārsteigumu tiešā un pārnestā nozīmē sagādāja Bārduļu ģimene- viņi ieradās ar 17 dažādām burciņām un katra no tām bija interesanti izdekorētas. Dažas no burciņām bija aptamborētas, dažas izšūtas, bet vēl citām bija sava etiķete. Šo lielo noformēšanas darbu bija paveikusi rokdarbniece Natālija Bārdule.