Būs pieejams atbalsts mazo lauku saimniecību attīstībai

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu apakšpasākumā “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības”. Projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2017. gada 1. jūnija līdz 30. jūnijam. Atbalsta pasākuma mērķis ir veicināt mazo lauku saimniecību konkurētspēju, paaugstinot to ražošanas produktivitāti, efektivitāti, atbalstot kooperāciju un tirgus pieejamību. Mazās lauku saimniecības varēs saņemt 15 000 eiro vienreizēju atbalstu ražošanas attīstībai.

Izglītojošs seminārs – diskusija ”Veselīgs uzturs. Fiziskās aktivitātes” Māmiņu klubā

Šī gada 28. martā Viesītes novada Māmiņu klubā notika izglītojošs Seminārs-diskusija: “Kā Māmiņām sevi uzturēt labā fiziskā formā? Veselīgs uzturs.

Voldemārs Beļinskis uzsāk LEADER programmas projekta īstenošanu

2016.gada nogalē Latvijas Cistiskās fibrozes biedrības valdes loceklis Voldemārs Beļinskis, kā pašnodarbināta persona, uzsāka sagatavošanu  LEADER programmā apstiprināto projektu ieviešanai dzīvē.

Pieminot komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienu

1949. gada 25. martā notika visplašākā Latvijas iedzīvotāju izsūtīšana uz Sibīriju un citiem attāliem Padomju Savienības reģioniem. Uz Sibīriju deportēja aptuveni 44 000 cilvēku – ģimenes ar bērniem un sirmgalvjiem.

Ģenerāļu kausa 1. posms Aknīstē

24. marta pēcpusdienā Aknīstē norisinājās Latvijas Ģenerāļu kausa pirmais posms, kura ietvaros Sēlijas jaunieši sacentās trīs disciplīnās- galda tenisā, novusā un badmintonā.

Rites pagasta bibliotēkā tiek mainīts darba laiks

Sakarā ar bērnu un jauniešu ieinteresētību par bibliotēku un tās piedāvātajiem pakalpojumiem, tiek mainīts Rites pagasta bibliotēkas darba laiks ar 2017. gada 01.aprīli.

Likteņdārzs aicina ierakstīt savu vārdu Latvijas bruģakmenī

No 24. marta līdz 7.aprīlim Likteņdārzs aicina piedalīties akcijā “Ieraksti savu vārdu Latvijā!”. Tā ir iespēja iekalt Latvijas laukakmenī savu, tuvinieku vai draugu vārdus. Likteņdārza īstenotājs “Kokneses fonds” akciju rīko sadarbībā ar laikrakstu “Latvijas Avīze”, www.draugiem.lv un modes un izklaides centru „Rīga Plaza”.  Ziedotāju nosauktie vārdi un uzvārdi tiks publicēti laikraksta “Latvijas Avīze” 11.aprīļa izdevumā. 

Re:TV aicina domubiedru grupas piedalīties vides ideju konkursā

No šī gada jūnija Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” demonstrēs jau piekto raidījumu cikla “Es varu būt zaļš” sezonu. Lai veicinātu sabiedrības interesi par vidi un vides aizsardzību, Re:TV komanda raidījumā aicina piedalīties domubiedru grupas līdz septiņiem cilvēkiem (ģimenes, draugu kopas, skolēnus, studentus, NVO pārstāvjus utt.).

Viesītes novads jau piekto reizi piedalās Pārnovadu uzņēmēju dienās Aizkrauklē VIDEO

Zobens un Lemess 2017

Izziņotas 2017. gada festivāla Zobens un Lemess galvenās grupas – leģendārie somi AMORPHIS un nīderlandes pagānmetālisti HEIDEVOLK!