Jelgavā, Bauskā, Jēkabpilī un Ogrē notiks semināri par pieejamo atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās

Šā gada 1. un 2. martā Jelgavā, Bauskā, Jēkabpilī un Ogrē notiks semināri par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo valsts atbalstu. Seminārus organizē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros.

Pašvaldības vēlas turpināt sadarboties brīvprātīgi

Pašvaldības ir ieinteresētas brīvi izvēlēties sadarbības teritorijas, un likumos nav nepieciešams akcentēt konkrētu sadarbības teritoriju robežas – tā Zemgales Plānošanas reģiona Attīstības padomes februāra sēdē Vecumniekos sprieda reģiona pašvaldību vadītāji.

Viesītes novada bāriņtiesas, darba pārskats 2016

Ārkārtas domes sēde 2017.gada 23.februārī plkst.10.00

Viesītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Dimitrijevs sasauc ārkārtas domes sēdi 2017.gada 23.februārī plkst.10.00 Viesītē, Brīvības ielā 10 un izsludina šādu darba kārtību:

Copes lietas

Pēdējā laikā  Viesītes ezerā var noķert arī pa kādai normālai līdakai (attēlā), Piksteres ezerā pagaidām klusums, brīvdienās pārbaudīts tikai viens makšķernieks.

J.Pučinskis

Copes mači Viesītes ezera. Sacensības āliņğa urbšanā

Viesītes novads iepazīstina ar tūrisma objektiem

Jau 15. reizi notiek Viesītiešu iedibinātā Sēlijas kausa izcīņa volejbolā senioru komandām

„PĀRNOVADU UZŅĒMĒJU DIENAS 2017” Aizkrauklē 17.-18. martā

Aizkraukles novada pašvaldība jau 6. reizi Aizkrauklē rīko “Pārnovadu uzņēmēju dienas 2017”, kas notiks 17. un 18. martā ar mērķi iepazīstināt iedzīvotājus ar uzņēmēju un amatnieku  ražoto produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī  veicināt informācijas apmaiņu uzņēmējdarbības vidē un tūrisma, izglītības un sabiedrisko aktivitāšu jomā. Pasākums notiks 2 dienas. 17. martā ikviens aicināts piedalīties Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizētajā “Izaugsmes dienā 2017”, kas ir platforma un domnīca uzņēmēju, NVO, jauniešu un citu iesaistīto grupu izaugsmes, domāšanas un jaunrades veicināšanai ar mērķi pilnveidot ikdienā veicamos darba procesus uzņēmējdarbībā, izglītībā, kultūrā un sabiedriskajā darbībā. Šīs dienas mērķis ir provocēt domāšanu un veidot atziņas kopīgai līdzdarbībai pašvaldības izaugsmes veicināšanā.

Aicina pieteikties konkursā “Radām novadam”

Ja esat jaunieši, kuri vēlas realizēt biznesa projektu kāda no Latvijas novadiem, tad aicinām to darīt, kļūstot par konkursa “Radām Novadam” dalībniekiem. Pieteikšanās konkursam noritēs līdz 2017. gada 31. martam, tomēr, lai konkurss varētu efektīvi palīdzēt ikvienai komandai, to skaits būs ierobežots.