Viesītes novada jaunieši piedalās starptautiskās apmācībās

No 6. līdz 13. augustam Lietuvā, Daugirdikšes mācību centrā norisinājās starptautisks Erasmus+ Programmas projekts „Making Youth voices heard”. Tas bija apmācību kurss par to, kā sadzirdēt jauniešu balsis, piesaistīt jauniešu interesi, izprast viņu vajadzības. Viesītes novadu šajā projektā pārstāvēja trīs jaunietes Evelīna Bantauska, Ieva Milakne un  Eiva Krista Dronka.

Rīgas svētkos notiks tirgus “Ražots Sēlijā”

Pirmo reizi Rīgas svētkos notiks tirgus “Ražots Sēlijā”, kurā piedalīsies dalībnieki no Sēlijas novadu apvienības pašvaldībām — Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes novada.

Viesītes pilsētas svētku “Viesītei – 90” video atskats

No 2. – 4.augustam tikai aizvadīta Viesītes pilsētas apaļā jubileja – Viesītes pilsētas svētki “Viesītei – 90”. Kā jau lielos svētkos pienākas, programma bija ļoti bagātīga ar virkni pasākumu, kuros varēja piedalīties ikviens interesants.

Atrodi šodien savu vakanci akcijā „Brīvprātīgais uz 1 dienu”

Strauji tuvojās biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” brīvprātīgā darba akcija „Brīvprātīgais uz 1 dienu”, kas notiek jau ceturto gadu un šoreiz tiek rīkota no 20. līdz 24. augustam. Nenokavē un piesakies jau šodien www.brivpratigie.lv !

Sākas trešā pieteikšanās ES fondu mācībām, no 15.augusta līdz 17.septembrim

Trešdien, 15. augustā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) uzsāk trešo pieteikšanās kārtu Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Tajā ikviens strādājošais un pašnodarbinātais no 25 gadu vecuma var pieteikties mācībām 11 tautsaimniecības nozarēs, līdz 17. septembrim iesniedzot pieteikumu kādā no 70 izglītības iestādēm visā Latvijā.

Ar kopīgiem pasākumiem Viesīte stiprina sadarbību ar Rokišķiem

Viesītes novada pašvaldība Eiropas Savienības Interreg Latvija-Lietuva pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 atbalstīta projekta “Ilgtspējīgas un aktīvas Rokišķu un Viesītes pašvaldības” Nr. LLI-295 ietvaros 2018.gada augusta mēnesī ir organizējusi divus pasākumus, kuros piedalījās pārstāvji no Lietuvas un Latvijas. Projekta atklāšanas pasākums notika 4.augustā, savukārt, ģimeņu sporta diena ”Veselības noslēpumu atklāšana” notika 11.augustā.

Paziņojums par ūdensapgādes traucējumiem P.Stradiņa ielā

Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem,  P. Stradiņa ielā iespējami ūdensapgādes pārtraukumi trešdien, 15. augustā un ceturtdien, 16.augustā.

Pēc ūdens padeves atjaunošanās iespējami īslaicīga ūdens duļķošanās.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Noslēdzies jaunrades konkurss „VEDĒJS 2018”

9. augusta pēcpusdienā noslēdzās gadskārtējais biedrības “Lauku partnerība Sēlija” rīkotais radošais konkurss “Vedējs 2018”. Šogad konkurss notika jau 13.reizi. Pēc pirmajā konkursa gadā aizsāktās tradīcijas uz radošo darbu konkursa noslēguma pasākumu tiek aicināti visi aprakstu autori un varoņi, kā arī attiecīgo pagastu un novadu pārstāvji. Pasākums tradicionāli notiek iepriekšējā gada laureāta pagastā vai pilsētā. Šogad tie ir Kūku pagasta Zīlānos, kur dzīvo VEDĒJI 2017.

Militārās mācības “Namejs 2018”. Iedzīvotāju ievērībai.

No 24. līdz 26. augustam sakarā ar militārajām mācībām “Namejs 2018” Rites pagasta teritorijā notiks bruņotu NATO karavīru pārvietošanās, tiks ieviesti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi uz lokālajiem ceļiem, kamēr notiks kaujas situācijas izspēle Cīruļu apkārtnē. 25.-26. augustā iespējams paaugstināts trokšņu līmenis, kā arī pastiprināta autotransporta kustība pa koplietošanas ceļiem.

Mācību laikā ārpus poligona tiks pielietota tikai mācību munīcija un imitācijas līdzekļi, kā arī notiks kaujas imitācija ārpus poligona iepriekš saskaņotās teritorijās.

Aizvadīta sporta diena Viesītē

Sestdien, 11. augustā Viesītes stadionā notika sporta diena, kas pulcēja ne vien vietējos iedzīvotājus, bet arī no blakus novadiem sportot gribētājus, kā arī no kaimiņvalsts Lietuvas. Sporta dienas ietvaros norisinājās pārrobežu projekts “Ilgtspējīgas, sabiedriskas un aktīvas Viesītes un Rokišķu kopienas”, kura ietvaros piedalījās sportisti un ģimenes no Rokišķiem un Viesītes ģimeņu sporta dienā. 

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other