Kategorija: Izglītība aktualitātes

Karjeras attīstības atbalsta pasākums jauniešiem

ESF projekta „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros 30.novembrī notika pirmais pasākums „Karjeras izaugsme – Tava izvēle” Viesītes vidusskolas un Rites pamatskolas 7.-9.klašu jauniešiem.

Iesniedz protesta vēstuli izglītības ministram

Viesītes novada domes priekšsēdētājs Alfons Žuks 10. novembrī devās uz tikšanos ar izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski, lai iesniegtu ministram protesta vēstuli sakarā ar oktobra nogalē publicēto pētījumu par skolu optimizāciju Jēkabpils areālā.

VMMS pulciņa “Fotomixlis” audzēknes darbs izraudzīts par vienu no UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas organizētās akcijas “Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts” laureātiem

Viesītes Mūzikas un mākslas skolas pulciņa “Fotomixlis” audzēknes Endijas Grundmanes  darbs “Mana satikšanās ar Bucleru”  ir ticis  izraudzīts par vienu no UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas organizētās akcijas “Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts” laureātiem, un tiks iekļauts 2018. gada kalendārā. Lepojamies! 

Līdz 6. novembrim vēl var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem visā Latvijā

Vēl tikai līdz 6. novembrim var pieteikties mācībām pieaugušajiem projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Strādājoši vai pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem var izvēlēties apgūt kādu no 770 izglītības programmām, kuras iedzīvotājiem pieejamas ar ES fondu atbalstu 50 Latvijas pilsētās un novados.

ES māja izsludina konkursu jauniešiem dalībai PRAKSES KALVĒ 2017

Eiropas Savienības māja izsludina pieteikšanos izaugsmes nodarbību ciklam “Prakses kalve 2017”. Aktīvi un zinātkāri jaunieši vecumā no 16 gadiem aicināti pieteikties līdz 22. oktobrim. 

Priekuļu tehnikums aicina mācīties

Atsākas nodarbības pulciņos ‘Fotomikslis’ un ‘Otiņas’

Sēlijas Sporta skola uzņem audzēkņus

Pagarināts abu Jauniešu garantiju projektu maksimālais īstenošanas termiņš

Līdz 2023. gada 31. decembrim pagarināti aktīvās darba tirgus politikas pasākumu īstenošanas jauniešu bezdarbnieku nodarbinātības veicināšanai plānotie un sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošanas Jauniešu garantijas ietvaros realizētie projektu maksimālie īstenošanas termiņi.

Viesītes Mūzikas un mākslas skola turpina jauno audzēkņu uzņemšanu!