Kategorija: Jauniešiem Aktuāli

Sēlijas sporta skolas telpās pieejams galda teniss, novuss, galda spēles

Viesītes novada domes pirmajā stāvā atklāta fotoakcijas “Padari savu novadu skaistāku” izstāde

No šodienas, 17.novembra Viesītes novada domes pirmajā stāvā aplūkojama Viesītes Jauniešu domes fotoakcijas “Padari savu novadu skaistāku” fotoattēli. 

Viesītē viesojas Amerikas latvietis, filmu režisors Holivudā Tom Davies

15.novembra pēcpusdienā Viesītes Kultūras pils Kino zālē viesojās Amerikas latvietis, filmu režisors Holivudā Tom Davies.

Aicina apsveikt Latviju tās simtgadē, nododot ziņojumu Morzes koda skanējumā

Aicina uz tikšanos ar Holivudas filmu režisoru Tom Davies

Kafija ar politiķiem Viesītes novada domē

1.novembrī  Viesītes novada domē notika jauniešu un Viesītes domes deputātu tikšanās pasākumā “Kafija ar politiķiem”. No deputātiem uz tikšanos bija ieradušies Viesītes domes priekšsēdētājs Alfons Žuks, priekšsēdētāja vietniece Laura Zvirbule, deputāts Roberts Orups un deputāts Pēteris Līcis. Pasākums bija plaši apmeklēts un jaunieši tam bija gatavojušies.

Latvijas karavīrs laikmetu griežos

2017. gada 2. un 3. novembrī Jaunjelgavā notika pasākums «Latvijas karavīrs laikmetu griežos», kurā pulcējās vairāk nekā 300 jaunieši vecumā līdz 18 gadiem no dažādām Latvijas jaunatnes organizācijām – no Jaunsardzes, biedrības «Latvijas mazpulki» un biedrības «Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija», kā arī Sēlijas novadu skolu jaunieši. Viesītes novada jauniešus pasākumā pavadīja Jolanta un Gints Stumbiņi, bet par drošību pasākumā kopumā palīdzēja rūpēties Viesītes novada pašvaldības policists Jānis Pučinskis.

Piedalies foto akcijā un padari savu novadu skaistāku!

Organizē: Viesītes novada Jauniešu dome

ES māja izsludina konkursu jauniešiem dalībai PRAKSES KALVĒ 2017

Eiropas Savienības māja izsludina pieteikšanos izaugsmes nodarbību ciklam “Prakses kalve 2017”. Aktīvi un zinātkāri jaunieši vecumā no 16 gadiem aicināti pieteikties līdz 22. oktobrim. 

Uzsāk cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem – izlietotām baterijām

Lai sekmētu sabiedrības iesaisti videi kaitīgu atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, “Zaļā josta” uzsāk izlietoto bateriju vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!”. Konkursā aicinātas iesaistīties mācību iestādes, ar kuru audzēkņu starpniecību ikdienas atkritumu šķirošanas kultūru un cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem plānots izvērst visas valsts mērogā.