Kategorija: Aktualitātes

Skolotāju dienas svinības

5. oktobra pēcpusdienā Viesītes Kultūras pilī pulcējās Viesītes novada pedagogi, lai atzīmētu ikgadējo Skolotāju dienu un godinātu apaļo darba gadu jubilārus. Pēc svinīgā sarīkojuma skolotāji bija aicināti baudīt Aijas Vītoliņas un Mārča Auziņa koncertu.

Lieliska iespēja jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem papildināt savas zināšanas par nodokļiem un digitālo mārketingu.

Mācības notiks 01.11.2018-02.11.2018. Jēkabpilī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas (JAK) dienesta viesnīcas  sēžu zālē,  Jēkabpils Agrobiznesa koledžas teritorijā, Pasta ielā 1  

Kārtējā novada domes sēde 2018.gada 18.oktobrī plkst.14.00

Viesītes novada domes priekšsēdētājs Alfons Žuks sasauc kārtējo novada domes sēdi 2018.gada 18.oktobrī plkst.14.00 Viesītē, Brīvības ielā 10 un izsludina šādu darba kārtību:

Informatīvie jautājumi: domes priekšsēdētājs A.Žuks, pašvaldības izpilddirektore S.Lūse

Informācija par Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru

Viesītes novada pašvaldība atgādina, ka pašvaldības administrācijas ēkā Brīvības ielā 10, Viesītē darbojas Valsts un pašvaldības Vienotais klientu apkalpošanas centrs  (KAC).

Seminārs lauksaimniekiem Lonē

18.oktobrī plkst. 10.00 Lones tautas namā notiks seminārs lauksaimniekiem par gaidāmo ES un Valsts atbalstu, kā arī pārbaudēs biežāk atklātajām kļūdām. Piedalīsies LAD, LLKC un ALTUMs.

Latvijas kausa posms spiešanā guļus Alūksnē

13. oktobrī Alūksnē norisinājās 13. šī gada posms svaru stieņa spiešanā guļus. Skaistajā rudens dienā atlēti bija sapulcējušies uz cīņu Alūksnē, lai katrs cīnītos par vietu uz pjedestāla.

Viesītes novada čempionāts zolītē

Sākot ar 21.oktobri Viesītes novadā notiks čempionāts zolītē. 8 kārtās visi spēlētgribētāji varēs sacensties par zolītes čempiona titulu. Gaidīsim Jūs jau 21.oktobrī Viesītē “Zaļajā vardē”, lai iesāktu 2018./2019.g. čempionātu zolītē.

Ūdens apgādes sistēmu profilaktiskā dezinfekcija Viesītes novadā

Ūdens apgādes sistēmu profilaktiskā dezinfekcija Viesītes novadā.

SIA “Viesītes komunālā pārvalde” informē, ka saskaņā ar 14.11.2017. Ministru kabineta noteikumiem Nr.671 “Dzeramā ūdens obligātās nekaitīguma un kvalitātes prasības, monitoringa un kontroles kārtība”,

2018.gada 17. oktobrī no plkst. 08.30 līdz 17.00 Saukas ciemā, Lones ciemā, Lones ciema Ezera ielā, Cīruļu ciemā, Elkšņu ciemā un Viesītes pagasta apdzīvotā vietā ”Melioratori” notiks ūdens apgādes sistēmu profilaktiskā dezinfekcija.

Dezinfekcijas laikā ir iespējami dzeramā ūdens padeves traucējumi, kā arī pēc ūdens padeves atjaunošanas iespējama īslaicīga ūdens duļķainība.

Seminārs uzņēmējiem

Finanšu institūcija ALTUM sadarbībā ar Dobeles pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centru un Zemgales Uzņēmējdarbības centru aicina uzņēmējus un sadarbības partnerus uz semināru “Eksports – uzņēmēju iespējas un pieredze”, kas notiks 24.oktobrī, pl.14.00, Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, Brīvības iela 7, Dobele, 1.stāva zāle.

Seminārā mērķis  – popularizēt valsts atbalstu eksporta veicināšanai, iepazīstināt ar uzņēmēju pieredzi un iedrošināt uzsākt jaunu  ārvalstu tirgu meklēšanu.

Māmiņu klubā radoša tikšanās

2018.gada 11.oktobrī  Viesītes novada Māmiņu kluba dalībnieces tikās, lai kopā ar savām atvasēm izveidotu rudens darbu izstādi. Rudens ir bagāts ar augiem un dārzeņiem, no kuriem var izveidot dažādās figūras, kāpēc, lai to neizmantotu lietderīgi. 

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other