Kategorija: Aktualitātes

Dzeramā ūdens obligātās nekaitīguma un kvalitātes prasības, monitoringa un kontroles kārtība

SIA “Viesītes komunālā pārvalde” informē, ka saskaņā ar 29.04.2003. Ministru kabineta noteikumiem Nr.235 “Dzeramā ūdens obligātās nekaitīguma un kvalitātes prasības, monitoringa un kontroles kārtība”, 2017.gada 31. maijā no plkst. 08.30 līdz 17.00 Saukas ciemā, Lones ciemā, Cīruļu ciemā, Elkšņu ciemā un apdzīvotā vieta ”Melioratori” notiks ūdensapgādes sistēmu  profilaktiskā dezinfekcija Dezinfekcijas laikā ūdeni pirms lietošanas uzturā ieteicams uzvārīt!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Viesītes novada pašvaldībai izstrādās enerģētikas rīcības plānu

Zemgales plānošanas reģions īsteno INTERREG Baltijas jūras reģiona transnacionālās ETS programmas 2014 – 2020 projektu „Baltijas enerģētikas teritorijas – plānošanas perspektīvas” Projekta ieviešanas laiks 01.03.2016. – 28.02.2018., kopējais budžets: 2 692 342,75 EUR. Projekta vadītājs ir Raitis Madžulis. Kā viens no projekta rezultātiem ir enerģētikas rīcības plānu izstrāde 16 Zemgales pašvaldībās.

Projekta ietvaros novadā būs pieejamas bezmaksas topošo vecāku apmācības

Topošo vecāku apmācības tiks organizētas Viesītes novadā topošām māmiņām un tēviem sniedzot iespēju papildināt savas zināšanas bērniņa gaidīšanas laikā, liekot uzsvaru uz bērna veselību un iespējamo risku novēršanu. 2017.gadā tiks nodrošinātas 4 nodarbības, nodarbību vieta -Viesītes novada Sociālajā dienestā mācību telpā, Brīvības iela 8, Viesīte.

Nodarbību datumi: 2.jūnijā, 6.jūlijā, 27.jūlijā, 5.augustā. Nodarbību laiks plkst. 12:00.

Pirmsskolas izglītības iestādē „Zīlīte” bērni apmeklē vingrošanas nodarbības

Sākot ar šī gada 2. maiju, projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/016, “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Viesītes novadā” ietvaros notiek vingrošanas nodarbības PII “Zīlīte”.

Viesītes Mazbānīša kauss 2017

Informācija dalībniekiem:

Viesītes dzelzceļnieki ciemojas Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā Jelgavā

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā Jelgavā 18. maijā tika atvērta jauna ekspozīcija “Mazā metāla sirds”. Atvēršanas svētkos piedalījās arī Viesītes dzelzceļnieki – Līvija Jaksteviča, Ruta Buiķe un Edgars Adamovičs. Dzelzceļnieki devuši artavu jaunās ekspozīcijas tapšanā ar saviem atmiņu stāstiem.

Aicinājums mājražotājiem un amatniekiem!

17. jūnijā Ilūkstes novada, Bebrenes pagasta Dvietes palienē notiks vērienīgs pasākums – vides mūzikas koncerts „Dabas koncertzāle”. Kopš 2006. gada Dabas koncertzāle risinājusies jau septiņpadsmit pašvaldībās, pulcinot tūkstošiem ģimenes, pievēršot uzmanību konkrētai sugai dabā un caur to, pastiprinātu sapratni par dabas aizsardzības pasākumiem šīs sugas specifiskā biotopā.

Iedzīvotājus aicina veikt bezmaksas profilaktiskās veselības pārbaudes

Nacionālais veselības dienests atgādina, ka iedzīvotājiem no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas noteiktas profilaktiskās veselības pārbaudes un vakcinācija, kas sniedz iespēju uzraudzīt savu veselību, savlaicīgi pamanīt izmaiņas veselības stāvoklī un pasargāt sevi no saslimšanām.

Starptautiskā deju festivālā Viesītes MMS “Danceri” iegūst II vietu

20. maijā Jūrmalas Kultūras centrā norisinājās starptautisks deju festivāls- konkurss “Baltic Amber 2017”.

“Rūķīšu” māmiņdiena

Ir laiks, kad daba uzvelk svētku drānas. Tā tērpjas krāsainos tulpju svārkos un caku cakām rotātās narcišu kleitās. Lepni vējā plīvo bērzu zaļās šalles un tikpat lepni maija otrajā svētdienā jūtās katra māmiņa, jo tā ir viņas svētku diena.