Kategorija: Uzņēmējiem aktuāli

Viesītes novada pašvaldība organizē ideju konkursu ”Sēlijas amatnieki Simtgades bērniem”

Ideju konkurss- dāvanu komplekts  ”Sēlijas amatnieki Simtgades bērniem”- ir konkurss par visatbilstošāko, vizuāli un saturiski piemērotāko dāvanu komplektu jaundzimušajiem. Pieteikumā konkrēti jāatspoguļo dāvanu komplekta detalizēts apraksts, iekļaujot skices, izmaksas un piedāvājuma izgatavošanas termiņi. Katrs pretendents drīkst iesniegt vienu vai vairākus piedāvājumus.

Komersantiem pieejams atbalsts jaunu produktu attīstībai

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) maziem un vidējiem komersantiem atbalstu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstībai nodrošina inovāciju vaučeru programmas ietvaros. Šis ir viens no veidiem kā LIAA atbalsta inovatīvu ieceru īstenošanu, kopīgi veicinot Latvijas tautsaimniecības izaugsmi.

Mācības un konkurss jaunajiem uzņēmējiem laukos “Laukiem būt!”

Termiņš zālāju nopļaušanai un novākšanai pagarināts līdz 15. septembrim

Laikapstākļi 2017. gada pavasarī un vasarā līdz šim ir bijuši ārpus parastajām normām, kas daļai lauksaimnieku, jo īpaši lopkopībā iesaistītajiem, ir radījuši sarežģījumus nopļaut un novākt sienu vai zāles masu lopbarības vajadzībām.

Pirmo reizi Jēkabpilī notiks biznesa uzsācēju gadatirgus

Attīstības finanšu institūcija ALTUM aicina uzņēmējus apmeklēt “Biznesa uzsācēju atbalsta gadatirgu”, Jēkabpilī.  Tas būs informatīvs iedvesmas pasākums jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kur būs lieliska iespēja satikt reģiona iedvesmojošākos uzņēmējus, kā arī uzzināt aktualitātes par biznesa veicināšanas iespējām.

Pasākums notiks 11.maijā Krustpils pilī, Rīgas ielā 216b, plkst. 10:30 – 13:30, apmeklētājiem ierašanās no plkst. 10:00.

Dalība – bez maksas. Reģistrēties var ALTUM mājas lapā: https://www.altum.lv/lv/notikumi

Viesītes novada pašvaldība izsludina vietējo projektu konkursu

Pamatojoties uz 2017. gada domes sēdes lēmumu „ Kārtība, kādā Viesītes novada dome piešķir atbalstu no pašvaldības budžeta biedrību, nodibinājumu, reliģisko organizāciju un fizisko personu projektu konkursiem” tiek izsludināts trešais vietējais projektu konkurss.

Viesītes novads jau piekto reizi piedalās Pārnovadu uzņēmēju dienās Aizkrauklē VIDEO

Attīstības nodaļa aicina novada uzņēmējus uz informatīvu tikšanos

30. martā plkst. 10:00, Viesītē, Brīvības ielā 10, Viesītes novada Attīstības un plānošanas nodaļa aicina novada uzņēmējus uz informatīvu tikšanos par aktualitātēm uzņēmējdarbības jomā, sadarbības formām un pašvaldības atbalsta iespējām.

Viesītes novads pārstāvēts Pārnovadu uzņēmēju dienā Aizkrauklē

18.martā Aizkraukles sporta hallē aizvadīta „Pārnovadu Uzņēmēju dienā”, kurā jau piekto gadu piedalās arī Viesītes novada pašvaldība kopā ar novada uzņēmējiem un mājražotājiem. Uzaicinājumam kopīgi veidot vienotu novada stendu šogad atsaucās 8 novada uzņēmēji.

Latvijas uzņēmumu vizīte uz Īriju

 Š.g. 26.-30. aprīlis Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamera (ĪLTK) un Īrijas latviešu asociācija ‘’LatWest’’ ar Latvijas vēstniecības Īrijā un Latgales Uzņēmējdarbības centra atbalstu, organizē Vizīti uz Īriju (Dublina Klērmorisa (Claremorris, Mayo county), Longforda (Longford, Leinster county)

Vizītes mērķis sekmēt Latvijas produktu un pakalpojumu eksportu Īrijā