Kategorija: Uzņēmējiem aktuāli

Lauku partnerība “Sēlija” izsludina iniciatīvu konkursu partnerības biedrībām – dalīborganizācijām.

Lauku partnerība “Sēlija” izsludina iniciatīvu konkursu partnerības biedrībām – dalīborganizācijām.

Tas ir neliels atbalsts biedrību iniciatīvām un rosībai pagastos, labajām iecerēm šogad.

Biedribu_konkursa_nolikums_2019

2019. gadā būs pieejamas dažādas apmācības lauksaimniekiem

Šobrīd ir iespēja pieteikties:

  1. Apliecības augu aizsardzības līdzekļu lietošanai iegūt varēs izejot 3 dienu apmācību 19. 20 un 21 februārī. Apliecību pagarināšanai-27. februāris. Līdz apmācību sākumam jāpiesakās pie lauku konsultanta  vai LLKC birojā Jēkabpilī .
  2. Bioloģisko lauksaimnieku apliecības iegūšanai kursi-28.februārī un ,05.,06.,12.,13 un 15  martā.
  3. Maijā notiks 2 dienu kursi Bioloģiski vērtīgo zālāju īpašniekiem. 17. un 24 maijs.
  4. Tāpat notiks 2 dienu apmācības dzīvnieku apzīmēšanā un reģistrēšanā, kā arī pārraudzībā un sēklošanā. Sekosim līdzi informācijai. Apmācības paredzētas februārī un aprīlī.

Pieteikties var pie Lauku konsultantes Irēnas Butkus 25649618 vai Uzņēmējdarbības konsultantes Anitas Putkas 26511269.

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese)

No šī gada ikvienam iedzīvotājam un uzņēmumam ir iespēja portālā Latvija.lv izveidot savu elektronisko adresi, darot valstij zināmu, ka turpmāk viņš ar valsts pārvaldes iestādēm vēlas sazināties tikai elektroniski. Iedzīvotājiem e-adrese būs brīvprātīga, bet  no 2020. gada 1. janvāra e-adreses lietošana uzņēmējiem būs obligāta.

Jēkabpilī iespējams apmeklēt mācību seminārus „Pārdošanas skola” un „Pārdošana digitālajā vidē”

Piedāvājam lielisku iespēju esošajiem un topošajiem uzņēmējiem uzsākt gadu mācoties un papildinot savas zināšanas pārdošanas skolā un pārdošanu digitālajā vidē.
Jēkabpilī mācības notiks 21. un 22. janvārī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas (JAK) dienesta viesnīcas  sēžu zālē,  Jēkabpils Agrobiznesa koledžas teritorijā, Pasta ielā 1

Pieteikšanās: https://goo.gl/forms/Mer41skpQ5BEMVxF2 līdz 17. janvārim.

Lieliska iespēja jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem papildināt savas zināšanas par nodokļiem un digitālo mārketingu.

Mācības notiks 01.11.2018-02.11.2018. Jēkabpilī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas (JAK) dienesta viesnīcas  sēžu zālē,  Jēkabpils Agrobiznesa koledžas teritorijā, Pasta ielā 1  

Seminārs uzņēmējiem

Finanšu institūcija ALTUM sadarbībā ar Dobeles pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centru un Zemgales Uzņēmējdarbības centru aicina uzņēmējus un sadarbības partnerus uz semināru “Eksports – uzņēmēju iespējas un pieredze”, kas notiks 24.oktobrī, pl.14.00, Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, Brīvības iela 7, Dobele, 1.stāva zāle.

Seminārā mērķis  – popularizēt valsts atbalstu eksporta veicināšanai, iepazīstināt ar uzņēmēju pieredzi un iedrošināt uzsākt jaunu  ārvalstu tirgu meklēšanu.

Sausuma dēļ cietušajiem lauksaimniekiem pieejams VID atbalsts nodokļu nomaksas jomā

Ņemot vērā, ka ilgstošā sausuma izraisītās sekas lauksaimniecībā atzītas par valsts mēroga dabas katastrofu, Valsts ieņēmumu dienests (VID) varēs sadalīt termiņos vai atlikt uz laiku nodokļu maksājumus lauksaimniekiem, kurus Zemkopības ministrijas deleģētā SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” būs atzinusi par valsts mēroga dabas katastrofā cietušajām personām lauksaimniecībā.

Informācija mājražotājiem!

Novadu mazo uzņēmēju un mājražotāju atbalsta un reklamēšanas  iespējas Āgenskalna tirgū

Kopš š.g. 3. augusta darbību ir atsācis Āgenskalna tirgus, organizējot tirdzniecību āra teritorijā. Novembra mēnesī darbību sāks ziemas paviljons, kas pulcēs lielu tirgotāju un apmeklētāju skaitu.

Ar šo vēstuli aicinām izvērtēt dalību tirdzniecībai Āgenskalna tirgus āra teritorijā un ziemas paviljonā, veidojot kopīgu novada uzņēmumu tirdzniecības un tūrisma stendu, kas dotu iespēju ērtāk aplūkot un iegādāties vietējo amatnieku un ražotāju produkciju, suvenīrus, kā arī saņemt vērtīgu informāciju par tūrisma iespējām jūsu novada teritorijā.

Par dalības nosacījumiem, papildus informāciju un citiem jautājumiem, lūdzu, sazināties ar Kārli Grantu, +371 22139822, karlis.grants@gmail.com.

 

 

Vēl iespēja pieteikties mācībām!

Vēl ir brīvas vietas Jēkabpils filiālē dažos kursos, piemēram, “Digitālais mārketings”; “Finanšu datu analīze un pārskatu sagatavošana” un “Projektu izstrāde un plānošana ar Microsoft Office Project”.

Aicinām apmeklēt semināru

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā 2. oktobrī pl. 10:00-12:00 sadarbībā ar VID Nodokļu Pārvaldes Klientu apkalpošanas daļas Ceturto nodaļu notiks seminārs “Viss par iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN) fiziskām personām un mazajiem uzņēmējiem”

Aicināts ikviens, kurš vēlas uzzināt vairāk par iedzīvotāju ienākuma nodokli. Seminārā tiks skaidroti jautājumi par elektroniskās algas nodokļu grāmatiņām, analizēts iedzīvotāju ienākuma nodoklis no algas un izskatīta tēma par iedzīvotāju ienākuma nodokli, kas tiek iekasēts no ienākumiem par īpašumu, kā arī sniegtas atbildes uz citiem jautājumiem par IIN un nodokļu sistēmu Latvijā .

Dalība seminārā bez maksas.

Informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni – 63012155, 63082169 vai rakstot e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other