Kategorija: Pasākumi

Aizvadīta sporta diena Viesītē

Sestdien, 11. augustā Viesītes stadionā notika sporta diena, kas pulcēja ne vien vietējos iedzīvotājus, bet arī no blakus novadiem sportot gribētājus, kā arī no kaimiņvalsts Lietuvas. Sporta dienas ietvaros norisinājās pārrobežu projekts “Ilgtspējīgas, sabiedriskas un aktīvas Viesītes un Rokišķu kopienas”, kura ietvaros piedalījās sportisti un ģimenes no Rokišķiem un Viesītes ģimeņu sporta dienā. 

Izglītojošu pasākumu makšķerniekiem un citiem interesentiem

18.augustā LLKC Jēkabpils konsultāciju birojs rīko Izglītojošu pasākumu makšķerniekiem un citiem interesentiem.

Norises vieta: Krustpils novads, Kūku pagasts, publiskā atpūtas vieta pie Baļotes ezera (sekot norādēm uz Zīlāni-Ratītes ceļa)

Laiks: 18.08.2018. plkst.11:00 -14:00

Aizvadīti Viesītes pilsētas svētki “Viesītei – 90″

No 2. – 4.augustam tikai aizvadīta Viesītes pilsētas apaļā jubileja – Viesītes pilsētas svētki “Viesītei – 90”. Kā jau lielos svētkos pienākas, programma bija ļoti bagātīga ar virkni pasākumu, kuros varēja piedalīties ikviens interesants.

Dzelzceļnieku svētku atcere Viesītes muzejā “Sēlija”

Viesītes muzejs “Sēlija” 4. augustā aicina uz dzelzceļnieku svētku atceres pasākumu.

Tāpat muzejam “Sēlija” ir nepieciešama palīdzība! Aicinām pieteikties brīvprātīgos dežurantus muzejā pilsētas svētku laikā (viena stunda katram izvēlētā laikā)- 4. augustā no 10.00 līdz 16.00.Paldies!

Starptautiskais turnīrs futbolā Viesītē

No 31. jūlija līdz 3.augustam Viesītē notiks Viesītes pilsētas 90 gadu jubilejas un Sēlijas Sporta skolas 10 gadu jubilejas starptautiskais turnīrs futbolā. Futbola turnīrā piedalīsies komandas no Ukrainas (Židačevas BJSS un Doļinskas BJSS), kā arī Latvijas (Jēkabpils SS, Ilūkstes SS un Sēlijas SS). Ikviens ir aicināts atbalstīt un just līdzi mūsējiem Sēlijas Sporta Skolas futbolistiem Viesītes sporta kompleksā 31.jūlijā, 1.augustā un 3.augustā. 

Aicina apmeklēt Viesītes baptistu draudzes rīkoto akciju ,,Skolas soma”

4.augustā no plkst. 11:00 – 13:00 Muzeja “Sēlija” parkā uz Viesītes Baptistu draudzes  sadarbībā ar biedrību “TUVU” no Brankām rīkoto akciju “Skolas soma”, laipni gaidīti  Viesītes novada  1.-4. klašu skolēni, kuri deklarēti Viesītes novadā.  

Pasākums “Skolas soma”  sniedz iespēju novada bērniem saņemt skolas somas, kas piepildītas ar skolai vajadzīgām lietām.

Elkšņu pagasta svētki


Svinēsim Elkšņu pagasta svētkus kopā 21. jūlijā Elkšņu skolas pagalmā!

Viesītes pilsētas svētku programma “Viesītei – 90”

Svinēsim Viesītes lielos svētkus kopā!

Latvijas simtgades zaļumballe ar grupu “Ilūzija”

11.augustā plkst.20:00   laukumā pie Kultūras pils

LATVIJAS SIMTGADES  ZAĻUMBALLE ar grupu “ILŪZIJA”

Simts dienas pirms Latvijas simtās dzimšanas dienas – 11.augustā – vienlaicīgi Latvijā un pasaulē notiks Simtgades zaļumballes. Tas būs laiks, kad izbaudīt vasaru un brīvību, atgriežoties pie kaut kā, kas daudziem no mums raisa sentimentālas atmiņas.

Pēterdiena Viesītē

Gaidīsim ikvienu interesentu pie Paula Stradiņa skolas 29.jūnijā plkst. 15:00, lai kopā dotos pastaigā pa Viesīti, izstaigājot vietas, kas saistītas ar Stradiņa dzimtu. Tiekamies!