Kategorija: Pasākumi

Zinību diena Stendera zīmē

1.septembrī  Zinību dienā ar svinīgiem pasākumiem sākts jaunais mācību gads Viesītes novada izglītības iestādēs- Viesītes vidusskolā, Viesītes pirmsskolas izglītības iestādē “Zīlīte”, Viesītes Mūzikas un mākslas skolā un Rites pamatskolā .

Īpaša šī diena bija Viesītes vidusskolas 7.-12. klašu audzēkņiem un skolotājiem, kuriem pēc svinīgās daļas bija iespēja piedalīties Stendera Biedrības organizētajā konferencē “Kā Viesītes skolnieks var būt veiksmīgs?”.

Lustīgā pirmskolas ballīte kopā ar Karali Juliānu

29.augustā Lones Tautas namā norisinājās „Lustīga pirmskolas ballīte kopā ar Karali Juliānu”, kurā tika svinēts jaunā mācību gada sākums, kā arī jautrā noskaņā tika pavadīta vasara. Sagaidīt jauno skolas gadu bija ieradušies bērni no Lones, Neretas un Viesītes.

IV Latvijas tūrisma informācijas tirgū piedalīsies arī Viesītes TIP

Jānim Jaunsudrabiņam 140

Jēkabpilī dažādos notikumos atcerēsies “Baltijas ceļu”

III Sēlijas novadu Jauniešu diena

Šī gada 18. augustā Jaunjelgavā norisinājās Sēlijas novadu apvienības novadu – Jaunjelgavas, Neretas, Aknīstes, Salas, Ilūkstes, Jēkabpils, Krustpils un Viesītes novada III Sēlijas novadu Jauniešu diena “Dzimis Sēlijā”.

“Vedējs 2017”- Poļu ģimene no Kūku pagasta

17. augustā Biržu Tautas namā norisinājās gadskārtējais biedrības “Lauku partnerība Sēlija” organizētais radošais konkurss “Vedējs 2017”.

Projekta 1836 pārgājiens viesojas arī Viesītes novadā

Viesītes vidusskolas komanda atgriezusies no fizikas konkursā nopelnītās atpūtas vasaras nometnē

Noslēgusies Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” uzvarētāju vasaras nometne. Viesītes vidusskolas komanda kopā ar citu reģionu laureātiem devās nedēļu garā piedzīvojumā, kura laikā paguva gan papildināt savas zināšanas eksaktajās zinātnēs, gan atpūsties un iegūt jaunus draugus.

Viesītes pilsētas svētki

5. jūlijā Viesīte svinēja savu 89. dzimšanas dienu.