Kategorija: Pasākumi

Baznīcu nakts Sunākstes baznīcā

Baznīcu naktī, 1. jūnijā, varēs iepazīt vairāk nekā 170 dievnamus visā Latvijā, to starpā arī mūsu Viesītes novada Sunākstes baznīcu. 1. jūnijā Sunākstes baznīca būs atvērta apmeklētājiem līdz pat 23:00, nodrošinot visa vakara garumā dažādas aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem:

Pasākuma “Cāļu dienas” Lonē programma mazajiem apmeklētājiem

Pasākumu “Cāļu dienas” aicinām apmeklēt ne tikai putnkopības interesentus, bet arī ģimenes ar bērniem. Mazajiem apmeklētājiem visas dienas garumā būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātes “Draiskās otas” programmas ietvaros.

Tiekamies 2. jūnijā “Cāļu dienās” Lonē!

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti novada mājaslapā, informatīvos izdevumos vai citos sociālos tīklos.

Ģimeņu diena Viesītē

3. jūnijā Viesītes novada iedzīvotāji aicināti piedalīties Ģimeņu dienā! Visas dienas garumā notiks dažādas aktivitātes: no paša rīta plkst. 11:00 jau 4. gadu pēc kārtas norisināsies “Sudraba karotīšu svētki”, kur 2017.gada dzimušie bērniņi kopā ar vecākiem saņems sudraba karotīti.

Muzeju nakts Viesītē

Viesītes muzejam ir skanīgs un skanošs vārds – Sēlija. Skanīgs, jo muzejs ir viens no mūsu kultūrvēsturiskā novada pārstāvētājiem Latvijā, kas savā darbībā par galveno uzskata Sēlijas kultūrvēsturisko mantojumu un tā saglabāšanu. Skanošs, jo nu jau 18 gadus muzejs dzīvo un daudzina novada un reģiona vārdu, aicinot uz Viesīti Latvijas apceļotājus un viesus, bijušos novadniekus un nejauši te ienākušos. Jau 90 gadus pastāv Viesīte, kas gaiša un aicinoša būs mums pilsēta vienmēr.

Aicinām pieteikties vasaras deju un radošajām nodarbībām Elkšņos

Bezmaksas deju nometnes Viesītes novada bērniem Elkšņos! Rīgas HOPĀ deju grupa organizē deju nometnes un aicina tajās piedalīties arī vietējos bērnus! Vienīgais par ko jāmaksā pašiem- ēdināšana (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas) un atsevišķu radošo darbnīcu materiālu iegāde. Zvaniet un piesakieties deju grupas HOPĀ vadītājai Sanitai- 26626681.

Viesītes novadā aizvadīti pirmie Mazpulku dārza svētki

Siltā un saulainā  10. maija dienā  Viesītē, dārzniecībā “Ratnieki”, pulcējās mazpulki no tuvākiem un tālākiem novadiem uz dārza svētkiem, kurus rīkoja Viesītes mazpulks sadarbībā ar Viesītes novada pašvaldību un dārzniecību “Ratnieki”.

Aicinām uz “Sudraba karotīšu svētkiem”!

Viesītes novada pašvaldība jau ceturto gadu pēc kārtas organizē novada jaundzimušo bērniņu un viņu vecāku sveikšanu, pasniedzot tiem novada piemiņas zīmes – sudraba karotītes ar novada simboliku.

2017.gadā dzimušo mazuļu godināšanas pasākums notiks š. g. 3.jūnijā plkst. 11:00 Viesītes kultūras pils Tradīciju zālē. Uz pasākumu laipni aicināti mazuļi kopā ar saviem vecākiem (bērnam un vismaz vienam no vecākiem jābūt deklarētiem Viesītes novada teritorijā).

Tālruņi informācijai: 65245179; 28680097.

Noslēgusies Viesītes novada zolītes sacensību sezona

Sestdien 12. maijā kafejnīcā “Zaļā varde” noslēdzās Viesītes novada sacensības zolītē sezona. Sacensības norisinājās 8 mēnešu garā termiņā, katru mēnesi izspēlējot 1 sacensību kārtu. Fināla kārtā lielas izmaiņas sacensību kopvērtējumā neieviesa, tomēr ļoti veiksmīga tā izrādījās Edijam Sladzam (Rīga).

Muzeju nakts Viesītē

Muzejs “Sēlija” aicina uz ikgadējo Eiropas muzeju nakti, kuras tēma šogad Viesītē ir “Te mans šūpulis kārts”. Šajā Latvijas valsts simtgades gadā godināsim arī mūsu pilsētas 90 pastāvēšanas gadus un jo īpaši tos, kas dzimuši Viesītes novadā.

Pludmales volejbola un strītbola sacensības Viesītē

26.maijā plkst. 10:00 Viesītes stadionā norisināsies sporta sacensības pludmales volejbolā un strītbolā. Aicinām piedalīties ikvienu volejbola un strītbola cienītāju.