Kategorija: Pasākumi

Pārdomu ugunskurs Lones ciematiņā

20.janvāra svētdienas pēcpusdienā pēc Hip-Hop deju nodarbībām Lones Tautas namā, devāmies iedegt atmiņu ugunskuru barikāžu laikam(1991 .gads.). Mēs, Lones ciematiņa pieci patrioti, iededzām arī sveču liesmiņas kritušo piemiņai, kuri nebaidījās stāties pretī ložmetējiem, lai iemūžinātu tā laika sižetu, lai kādu paglābtu ar savu dzīvību, lai mēs  šodien savā laimībā varētu zvilnēt pie tālrāža un vērot šos notikumus.

“Vislielākā ceļojuma” nodarbības Viesītes Kultūras pilī

13.janvārī plkst 14:00 Viesītes Kultūras pils spoguļzālē bērni vecumā no 6 – 14 gadiem būs mīļi gaidīti uz “Vislielākā ceļojuma” nodarbībām!

Jampadracis suņa gada nogalē Lones namā

29.decembrī Lones Tautas namā satikās Hip-Hop grupas dejotāji, viņu vecāki un Saukas pagasta bērni, lai kopā ar mikipelēm Minniju un Mikiju vienotos kopīgā JAMPADRACĪ!

Simtgades svinības Lonē

17.novembra pēcpusdienā Lones kultūras namā notika svinīgs Latvijas simtgadei veltīts pasākums. Pēc pagasta pārvaldes vadītājas Sanitas Lūses uzrunas, kopīgi nodziedātas Latvijas himnas un Saukas draudzes mācītāja Aleksandra Ivanova teiktajiem sirsnīgajiem vārdiem tika godināti pagastā esošie uzņēmēji, iestādes, zemnieku saimniecības un aktīvākie cilvēki.

Dokumentālā filma “Patiesā cena” Viesītē

Kāpēc lētas drēbes patiesībā maksā dārgi? Uz šo jautājumu tiks atbildēts dokumentālajā filmā “Patiesā cena”, kura tiks tiks demonstrēta 27.novembrī plkst. 13:00 Viesītes Kultūras pils kino zālē. Filma stāsta par “ātrās modes” industrijas aizkulisēm un ēnas pusēm. Pēc filmas noskatīšanās notiks diskusija un radošā darbnīca “T-krekla stāsts”. Šādi pasākumi no 20. līdz 28. novembrim notiek visā Latvijā, tos organizē Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) kopā ar sadarbības partneriem Globālās izglītības nedēļas ietvaros. Ieeja pasākumos ir bez maksas.

Svinīgs Latvijas svētku pasākums Rites pagastā

16. novembrī Rites Tautas namā pulcējās ļoti kupls Rites pagasta iedzīvotāju pulciņš, lai kopīgi atzīmētu Latvijas dzimšanas dienu. Satraukums jūtams gan koncerta dalībniekos, gan ciemiņos. Rites pamatskolas skolēnu sagatavotais koncerts priecēja ikviena klātesošā sirdis.

Izstādes “Ieskats dziesmu svētku vēsturē Viesītē” atklāšana

Realizējot “Latvijas Valsts mežu” un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstīto Zemgales kultūras programmas projektu “Jēkabpils apriņķa pagastu un pilsētu vietējo Dziesmu svētku apzināšana, pētīšana un popularizēšana”, ir apkopoti arī pētījumu rezultāti par dziesmu svētkiem Viesītē laika periodā līdz 1945. gadam. Plašāk par pētījumu var lasīt “Viesītes vēstis” oktobra numurā vai pašvaldības mājaslapā. Projekta ietvaros aicinām uz Paula Stradiņa skolu, kur 2018. gada 22. novembrī pulksten 14.00 atklāsim izstādi “Ieskats dziesmu svētku vēsturē Viesītē”.

Viesītē notikusi sarunu pēcpusdiena “Mēs esam Latvija”

16.novembrī Viesītes Kultūras pilī par godu Latvijas simtgadei notika sirsnīgs pasākums – sarunu pēcpusdiena “Mēs esam Latvija”. Pirms tikšanās ar Viesītes puses dzejniekiem, apmeklētāji varēja iepazīties ar biedrības “Zīle” rakstaino dūraiņu izstādi.

Latvijas valsts simtgades svinības Viesītes novadā

Latvijas valsts simtgades svinības ir iespēja godam un cienīgi, lepni un priecīgi svinēt valsts simto dzimšanas dienu, izstāstīt Latvijas stāstu un veidot nākotnes Latviju. Ikviens Viesītes novada iedzīvotājs tiek aicināts svinēt Latvijas simtgades svētkus kopā, piedaloties un apmeklējot dažādus pasākumus gan Viesītē, gan pagastos!

Lāčplēša diena Viesītes novadā

Ik gadu 11. novembrī, Lāčplēša dienā, visā Latvijā tiek iedegtas neskaitāmas sveces, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku 1919. gada 11.novembrī. Pieminot šo notikumu, Viesītes novadā 11.novembrī ar dažādiem patriotriska rakstura pasākumiem tiek godināti Latvijas brīvības cīnītāji. 

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other