Kategorija: Pasākumi

Zemes Stunda Viesītē

Jau divpadsmito reizi cauri laika joslām visā pasaulē svinēs Zemes stundu. 2019. gada 30. martā laikā no 20:30-21:30 ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība vai organizācija – ikviens ir aicināts izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

Ko darīt Viesītē, kad gaisma izslēgta?

Viesītes novada Jauniešu Dome aicina no plkst. 18:00 laiku pavadīt patīkami un aktīvi draugu vai ģimenes kompānijā un apmeklēt dažādas Zemes Stundas aktivitātes.

Aizvadītas Aizkraukles “Uzņēmēju dienas 2019”

2019. gada 16. martā aizvadīta ikgadējā Pārnovadu uzņēmēju diena Aizkrauklē, viens no lielākajiem produkcijas un pakalpojumu gadatirgiem Zemgalē. Jau septīto gadu izstādē piedalās arī Viesītes novada pašvaldība kopā ar sava novada uzņēmējiem un mājražotājiem. Uzaicinājumam kopīgi veidot vienotu novada stendu šogad atsaucās 6 novada uzņēmēji – Z/S “Vilciņi” (Sabīne Zupa); SIA „Ārītes” (Pēteris un Ilze Līči); SIA „RA 5” (Jolanta Kovnacka); Gita Kļaviņa un Z/S Priekšāres (Renārs Jaundālders).

Organizē semināru “Meliorācijas darbi saimniecībās”

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” organizē semināru “Meliorācijas sistēmas, to kopšana un uzturēšana“ zināšanu papildināšanai.

Apmācību struktūra: teorētiskās un praktiskās nodarbības.

Apmācību norise: 08.-09.04.2019. sākums plkst. 9:30

Norises vieta: LLKC Ozolnieki, Rīgas iela 34. Izbraukums uz ZS “Vilciņi -1”, Jelgavas  novads, Zaļenieku  pagasts.

Galvenās apmācību tēmas:

Aizkraukles “Uzņēmēju dienās 2019” piedalās arī Viesītes novads

Aizkraukles “Uzņēmēju dienas 2019” ir lielākais uzņēmējdarbības pasākums Vidusdaugavas reģionā. Tā galvenais notikums izstāde–gadatirgus norisināsies 16. martā Aizkraukles sporta centrā. Viesītes novadu pārstāvēs gan ražotāji, gan Tūrisma informācijas punkts, kas atrodas muzejā “Sēlija”.

Atcelta Roberto Meloni koncertprogramma “Cik laba dzīve!”

Sakarā ar nepietiekami iegādāto biļešu skaitu 15.03. plkst.19:00  Roberto Meloni KONCERTS  “Cik laba dzīve”ATCELTS.

Iegādātās biļetes lūdzam nodot Viesītes Kultūras pilī, pretī saņemot biļetes vērtību.
 
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Atmiņu stunda Saukas bibliotēkā

Šogad aprit 70 gadi, kopš 1949. gada 25. marta, kas daudzām ģimenēm izpostīja ierasto dzīvi. Arī saucietim Indulim Dambergam, kurš 15,5 gadu vecumā tika izsūtīts uz Tomskas apgabalu Teguļgetas  sādžu, atgriezties dzimtenē bija lemts tikai 1955. gadā.

12. martā Saukas bibliotēkā notika represētā INDUĻA DAMBERGA atmiņu stunda. Stunda sākās ar Sanijas Dzikovičas prozas un Martas Kāršenieces  dzejas  lasījumu, bibliotekāres Veltas Lāces uzrunu. Indulis stundā visus  aizveda pagātnes atmiņās par pārdzīvoto, stāstījumu plaši ilustrējot ar saglabātajām fotogrāfijām, kuras nevienu neatstāja vienaldzīgu.

Filmas un ceļojošās izstādes “Izgaismot Latviju” Viesītes pieturvieta

18. martā plkst. 13:00 aicinām ikvienu Viesītes novada iedzīvotāju apmeklēt Viesītes Kultūras pilī, kur, ar īpašu filmas seansu un tās veidotāju dalību, tiks atklāta ceļojošā izstāde “Izgaismot Latviju” Viesītes pieturvieta.

14.aprīlī Viesītes kultūras pilī izskanēs koncertprogramma “Ielūdz Maestro Raimonds Pauls”

14.aprīlī plkst.15.00 Viesītes kultūras pilī izskanēs koncertprogramma “Ielūdz Maestro Raimonds Pauls”.

“Šajā programmā iziešu uz skatuves ar savu jauno vokālistu paaudzi – ar Kristīni Prauliņu mēs sākām savā laikā galīgi jauniņu pa džeza līniju, viņai jau ir sava pieredze, programmā piedalīsies arī Mārtiņš Ruskis, kurš mācās mūzikas akadēmijā kā vokālists, varbūt kādreiz būs solists operā. Ar Dināru man ir arī soloprogramma, ar viņu strādāt ir interesanti, viņa ir talantīga dziedātāja ar labu vokālo skolu,” par programmā izvēlētajiem solistiem saka Maestro Raimonds Pauls.

Jēkabpils apriņķa vokālo ansambļu skate Jēkabpils novada Zasā

23.februārī plkst.11.00 Zasas kultūras namā notika vokālo ansambļu skate, kuru rīkoja Jēkabpils novada izglītības un kultūras pārvalde sadarbībā ar Zasas kultūras namu. Skates mērķis-nodrošināt vokālo ansambļu muzicēšanas tradīcijas saglabāšanu, apzināt kolektīvu kvantitatīvo un kvalitatīvo sastāvu, veicināt kolektīvu māksliniecisko un profesionālo izaugsmi, īpaši sekmējot izpildījumu a capella manierē.

Aicinām piedalīties jauno grupu konkursā “Homesick 2019”

Ja Tev ir grupa un vēlies parādīt kompetentai žūrijai, ko Jūs protat, tad mums ir piedāvājums! Ir izsludināta pieteikšanās uz  jauno mūzikas grupu konkursu “Homesick 2019”, kas notiks 28. aprīlī plkst. 16:00 Viesītes Kultūras pilī.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other